Czytam
ŁÓŻKO LK 7 ZAGŁÓWEK C

ŁÓŻKO LK 7 ZAGŁÓWEK C

ŁÓŻKO DREWNIANE LK 7 05

Inna propozycja wykonania zagłówka do łóżka model LK-7

Lewitujące łóżko LK7 może być zaopatrzone w różnego rodzaju wezgłowia. Tutaj proste dwie szerokie deski, lekko nachylone do tyłu, stanowią bardzo dobre oparcie pleców dla tych co w łóżku nie tylko śpią ;)  Piękno prostej formy podkreśla piękno naturalnego materiału jakim jest lite drewno. Pół siedząca pozycja z oparciem pleców pod rozwartym kątem, umożliwi wygodne czytanie książki , czy oglądanie telewizyjnych programów.

Lite twarde drewno to najlepszy wybór na solidne łóżko.

Drewno bukowe i dębowe jest przez nas szczególnie wartym polecenia materiałem do produkcji mebli sypialnianych. Firma EDAR, jako uznany producent mebli do sypialni, swoje łóżka produkuje właśnie z tego surowca. Lite twarde drewno jest gwarantem wysokiej jakości, która stanowi o trwałości i długowieczności mebli, a w szczególności łóżek. Co więcej drewno to materiał kojarzący się z ciepłem i przytulnością, co ma niemałe znaczenie w przypadku sypialnianej strefy.

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionowe
90 x 20029003800
120 x 20031504300
140 x 20033504600
160 x 20036004950
180 x 20040005400
200 x 20046005900

Decydując się na meble z litego drewna, warto swoją uwagę skupić na odpowiednim doborze gatunku drewna. Meble wykonane z drewna twardego, jakim jest rekomendowane przez na drewno bukowe czy dębowe, posłużą jego właścicielom przez długie lata.  Przez wiele lat nie stracą nic ze swej wartości i estetyki, a starzejące się drewno nabierze tylko uroku. Drewno pięknie się starzeje, dlatego też wprowadzone do wnętrza sypialni staje się inwestycją na wiele lat. Nawet kiedy z czasem ściemnieje i będzie zdradzać znaki czasu w postaci przetarć, odbarwień, pęknięć – to i tak zawsze wydaje się naturalnie szlachetne.

Szeroki wybór różnego typu łóżek drewnianych a także możliwość realizacji niestandardowych zamówień przez firmę Edar, gwarantuje znalezienie produktu idealnego dla naszych potrzeb. Wejdź na stronę z naszymi realizacjami mebli do sypialni!

Wykorzystaj to, że zamawiasz łóżko bezpośrednio u producenta mebli. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Chętnie służymy swoim doświadczeniem w produkcji mebli drewnianych do sypialni, by pomóc zaprojektować idealne łóżko. Pomożemy dopasować także inne elementy wyposażenia, by Twoja sypialnia była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Łóżko drewniane LK7 dzięki swojej konstrukcji ma wbudowaną skrzynię którą za dopłatą 200zł. można przystosować do stelaża podnoszonego zobacz cennik przez co zyskamy więcej miejsca na pościel.