Reading
ŁÓŻKO LK 7 ZAGŁÓWEK C

Inna propozycja wykonania zagłówka do łóżka model LK-7

Lewitujące łóżko LK7 może być zaopatrzone w różnego rodzaju wezgłowia. Tutaj proste dwie szerokie deski, lekko nachylone do tyłu, stanowią bardzo dobre oparcie pleców dla tych co w łóżku nie tylko śpią ;)  Piękno prostej formy podkreśla piękno naturalnego materiału jakim jest lite drewno. Pół siedząca pozycja z oparciem pleców pod rozwartym kątem, umożliwi wygodne czytanie książki , czy oglądanie telewizyjnych programów.

Lite twarde drewno to najlepszy wybór na solidne łóżko.

Drewno bukowe i dębowe jest przez nas szczególnie wartym polecenia materiałem do produkcji mebli sypialnianych. Firma EDAR, jako uznany producent mebli do sypialni, swoje łóżka produkuje właśnie z tego surowca. Lite twarde drewno jest gwarantem wysokiej jakości, która stanowi o trwałości i długowieczności mebli, a w szczególności łóżek. Co więcej drewno to materiał kojarzący się z ciepłem i przytulnością, co ma niemałe znaczenie w przypadku sypialnianej strefy.

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionowe
90 x 20018602510
120 x 20020602790
140 x 20022002950
160 x 20024103270
180 x 20026303610
200 x 20029003950

Decydując się na meble z litego drewna, warto swoją uwagę skupić na odpowiednim doborze gatunku drewna. Meble wykonane z drewna twardego, jakim jest rekomendowane przez na drewno bukowe czy dębowe, posłużą jego właścicielom przez długie lata.  Przez wiele lat nie stracą nic ze swej wartości i estetyki, a starzejące się drewno nabierze tylko uroku. Drewno pięknie się starzeje, dlatego też wprowadzone do wnętrza sypialni staje się inwestycją na wiele lat. Nawet kiedy z czasem ściemnieje i będzie zdradzać znaki czasu w postaci przetarć, odbarwień, pęknięć – to i tak zawsze wydaje się naturalnie szlachetne.

Szeroki wybór różnego typu łóżek drewnianych a także możliwość realizacji niestandardowych zamówień przez firmę Edar, gwarantuje znalezienie produktu idealnego dla naszych potrzeb. Wejdź na stronę z naszymi realizacjami mebli do sypialni!

Wykorzystaj to, że zamawiasz łóżko bezpośrednio u producenta mebli. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Chętnie służymy swoim doświadczeniem w produkcji mebli drewnianych do sypialni, by pomóc zaprojektować idealne łóżko. Pomożemy dopasować także inne elementy wyposażenia, by Twoja sypialnia była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Łóżko drewniane LK7 dzięki swojej konstrukcji ma wbudowaną skrzynię którą za dopłatą 200zł. można przystosować do stelaża podnoszonego zobacz cennik przez co zyskamy więcej miejsca na pościel.

More Stories
łóżko bukowe
Łóżko drewniane LK8 zagłówek E