Czytam
Łóżko drewniane LK 8 zagłówek F

Łóżko drewniane LK 8 zagłówek F

łóżko dębowe
łóżko dębowe

Przedstawiamy łóżko drewniane model LK8 wyposażone w zagłówek model F.

Masywne łóżko LK8 to doskonały mebel do sypialni o większej powierzchni. Rama łóżka w tym modelu ma aż 8cm szerokości. Dzięki temu wokół łóżka powstała poręczna półeczka, na której postawimy poranną kawę, odłożymy pilot lub telefon czy ulubioną książkę. Zagłówek F – to ozdobna pozioma drabinka, pochylona wygodnie do tyłu, by móc oprzeć się o wezgłowie w pozycji siedzącej lub półleżącej.

  • łóżka drewniane
  • łóżko dębowe
  • łóżko lk8 bukowe

Wygodne, solidne drewniane łóżko- to najważniejszy mebel w sypialni!

Wybierając meble do sypialni, wiemy , że łózko to najważniejszy element wystroju, dlatego tak ważne jest by dobrać go odpowiednio do własnych potrzeb. Wybierając meble z twardego drewna, możemy być pewni, że spełnią one nie tylko funkcje użytkowe ale również stworzą przyjazną atmosferę wypoczynku w naturalnym otoczeniu. Warto zainwestować w nasz codzienny sen, regenerację i wypoczynek, zawalczyć o dobry poranek. O to, by nie wstawać tzw. lewą nogą, ponieważ to te rzeczy w dużej mierze definiują resztę naszego dnia.

Cennik łóżek drewnianych Lk8

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionowe
90 x 20029003800
120 x 20031504300
140 x 20033504600
160 x 20036004950
180 x 20040005400
200 x 20046005900

O wpływie snu na nasze samopoczucie, zdrowie, a nawet długość życia wiemy coraz więcej. Naukowcy dowiedli już nie raz, że nie da się naszego organizmu nauczyć, by potrzebował mniejszej ilości snu. Niedosypianie jest groźne zarówno dla naszej pracy, jak i dla naszego zdrowia. Jakość snu ma wpływ na przykład na to, jak często się przeziębiamy, na pracę naszego żołądka, na wahania nastroju, bóle głowy i migreny i wiele innych.

Zainwestuj w swoje zdrowie – inwestując w solidne naturalne meble do sypialni!

Przedstawiony tutaj cennik dotyczy łóżka, którego rama ma wysokość 40cm. Nie zawiera on kosztu stelaża ani materaca. Chętnie dobierzemy dla Państwa odpowiedni materac i stelaż i dostarczymy razem z meblami.

Każde łóżko drewniane produkowane w naszym zakładzie może być dodatkowo wyposażone  w skrzynię i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż.  Zobacz cennik Wygodna skrzynia pomieści wiele potrzebnych rzeczy, a siłowniki ułatwią do nich dostęp.