Czytam
Łóżko LK1 zagłówek D

Łóżko LK1 zagłówek D

Łóżko LK1 zagłówek D
Łóżko LK1 zagłówek D

Łóżko drewniane i meble do sypialni

Właściwie zaprojektowana i urządzona sypialnia daje poczucie bezpieczeństwa, a to służy dobremu wypoczynkowi. Aranżując sypialnię powinniśmy zadbać o stworzenie nastroju sprzyjającemu relaksowi oraz dobrać odpowiednie do tego celu, a zarazem funkcjonalne meble. Szczególnie dotyczy to łóżka, które jest jej najczęściej centralnym, a zarazem najważniejszym meblem w naszej sypialni. By nie wstawać z łóżka przysłowiową lewą nogą, warto wcześniej zadbać o jakość naszego snu i wypoczynku. Inwestując w drewniane meble do sypialni, otaczając się naturalnymi materiałami, pomagamy sobie w tworzeniu sprzyjającej atmosfery do wypoczynku.

Przedstawiamy Państwu sposób montażu łóżka ze skrzynią i stelażem podnoszonym – szybko i bez trudu.

  • Łóżko LK1 zagłówek D

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 2002300zł3300zł
120 x 2002500zł3650zł
140 x 2002600zł3900zł
160 x 2002750zł4150zł
180 x 2002990zł4500zł
200 x 2003300zł4900zł

Łóżko drewniane w naszej sypialni!

Jako producent mebli możemy wykonać dla Państwa łóżko skrojone na miarę, idealnie dopasowane. Łózko drewniane LK1 możemy wykonać dla Państwa z dowolnym zagłówkiem. Jeżeli mają Państwo pomysł na inny zagłówek , niż te zaproponowane przez nas, prosimy o kontakt. Jest wysoce prawdopodobne, że będziemy go dla Państwa wykonać. Chętnie podejmujemy pracę nad nowymi wzorami mebli do sypialni. Stwarzanie atmosfery sprzyjającej dobremu wypoczynkowi, to dla nas wyzwanie, za którym ciągle podążamy. Dla zainteresowanych meblami sprzyjającymi zdrowiu polecamy artykuł na naszym blogu na temat mebli z alpejskiej limby.

Stwórz z nami swoje idealne meble do sypialni!

Każde łóżko drewniane produkowane w naszym zakładzie może być dodatkowo wyposażone  w skrzynię i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż  Zobacz cennik Taki dodatkowy schowek przyda się doskonale szczególnie w małych sypialniach.

Produkujemy łóżka drewniane na wymiar z wielu gatunków drewna w dowolnych kolorach, co daje nam nieograniczone możliwość tworzenia nowych, spersonalizowanych mebli.

Trafiłeś na stronę producenta mebli– wykonujemy meble według indywidualnych projektów!

Jeśli szukasz wyjątkowej oferty na meble do sypialni skontaktuj się z nami. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem z pracą z różnymi gatunkami drewna i pomagamy dokonać najlepszego wyboru. Wysyłamy kawałki wybranego drewna pocztą, by pomóc w wyborze gatunków drewna i kolorów.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego lub do osobistej wizyty w naszym zakładzie w Zembrzycach.