Czytam
Łóżko LK6 zagłówek G

Łóżko LK6 zagłówek G

Łóżko LK6 zagłówek G
Łóżko LK6 zagłówek G

Łóżko to najważniejszy mebel w sypialni.

Stanowi on w naturalny sposób centralny punkt sypialni. Wybierając łóżko drewniane do swojej sypialni, możemy być pewni, że dzięki swojej wyjątkowej elegancji i ponadczasowej, prostej formie idealnie odnajdzie się we wnętrzu każdej sypialni, stając się jej nieodłączną oraz nietuzinkową ozdobą.  W małych sypialniach ważne jest nie tylko wygląd ale także maksymalne wykorzystanie miejsca. Dla takich właśnie wnętrz szczególnie polecamy łóżko LK6 – łóżko drewniane z prostym wezgłowiem.

Zobacz jak zmontować łóżko LK6 ze skrzynią i podnoszonym stelażem.

  • Łóżko LK6 zagłówek G

Wymiar łóżka powiększa się tylko o grubość ramy 4cm z każdej strony.

Solidna konstrukcja z drewna grubości aż 4cm, to rekomendowana przez nas grubość ramy łóżka. Twarde drewno bukowe lub dębowe o takiej grubości zapewnia stabilność całego mebla oraz bezpieczeństwo jego użytkowania. Dzięki temu, wybór takiego łóżka drewnianego do sypialni jest wyborem na długie lata, może służyć swoim właścicielom i jeszcze ich wnukom.

Jako producent łóżek możemy także wykonać łóżko na wymiar dowolny, jeżeli standardowe wymiary łóżka są nieodpowiednie. Zapewniamy także w takim przypadku odpowiednio dopasowany materac i stelaż. W małych sypialniach dzięki temu, można zabudować łóżkiem np. wnękę lub całą szerokość pomieszczenia. Często wykonujemy także łóżka dłuższe niż 200 cm dla osób wysokich.

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 20019402830
120 x 20020003000
140 x 20021303140
160 x 20023003400
180 x 20024303620
200 x 20027004020

Każde łóżko drewniane produkowane w naszym zakładzie może być dodatkowo wyposażone  w skrzynię i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż. zobacz cennik Przestrzeń pod łóżkiem jest często wykorzystywana do przechowywania dodatkowych kocy, poduszek i innych potrzebnych rzeczy. Stelaż podnosi się na siłownikach gazowych, by ułatwić dostęp do skrzyni i rzeczy pod materacem.

Do wyboru wiele kolorów i rodzajów drewna. Napisz do nas, to wyślemy próbki kolorów drewna do Twojego domu. Wybierz także wzór zagłówka, jeśli masz inny pomysł na zagłówek swojego łóżka – napisz do nas. Chętnie podejmujemy się realizacji spersonalizowanych wzorów łóżek. Jeśli szukasz łóżka na wymiar inny niż standardowy- dobrze trafiłeś.

Daj się zainspirować wykonanymi przez nas meblami do sypialni, którymi już cieszą się nasi klienci.

Przedstawiony cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy – 40cm i nie zawiera kosztu stelaża ani materaca.