Czytam
Łóżko drewniane LK 8

Łóżko drewniane LK 8

łóżko drewniane 523

Co robimy po ciężkim dniu, gdy nie mamy już siły?

Najczęściej myślimy tylko o trzech rzeczach: jedzeniu, ciepłej kąpieli i łóżku :)

My mamy dla Państwa specjalnie na ten moment bezsiły wspaniałe łóżko z litego drewna, które dzięki swoim odpowiednio dopasowanym rozmiarom i solidnym wykonaniu da odpoczynek zmęczonemu ciału, rozluźnieniu i oczyszczeniu duszy.

  • łóżko drewniane
  • łóżko lk8 bukowe

Łóżko jest nierozłącznym i jednym z ważniejszych rzeczy w naszym domowym zaciszu, to w nim regenerujemy nasze ciało i umysł, to w nim toczy się nasze nocne życie. Dlatego łóżko  musi być odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb. Wybierając łóżko z litego drewna, materiału pochodzenia naturalnego, zadbamy by w naszej sypialni zagościły ciepłe i przyjazne nuty.

Nasza firma wychodzi na przeciw Państwa wymaganiom tworząc piękne łóżka z litego drewna, które są jednocześnie wygodne ale i stabilne. Ten model łóżka nie posiada żadnego zagłówka. Jest to łóżko przygotowane do sytuacji, gdy ma stać na środku sypialni lub być oparte o tapicerowaną ścianę.

Realizujemy również Państwa własne projekty, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami. Jesteśmy dla Państwa! Chętnie służymy swoim wieloletnim doświadczeniem w produkcji mebli do sypialni z litego drewna, by pomóc stworzyć sypialnię marzeń :)

Cennik łóżek drewnianych bez zagłówka

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 2002300zł3300zł
120 x 2002500zł3650zł
140 x 2002600zł3900zł
160 x 2002750zł4150zł
180 x 2002990zł4500zł
200 x 2003300zł4900zł

Łóżka produkowane u nas zakładzie mogą być także wyposażone  w skrzynię pod materac i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż.  Zobacz cennik

Przedstawiony tutaj cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy – 40cm i nie zawiera kosztu stelaża i materaca. Możliwe jest zamówienie łóżka na inny wymiar i dopasowanie w naszej firmie odpowiedniego stelaża i materaca.

Zobacz naszą stronę z przykładowymi zdjęciami realizacji mebli do sypialni! Zainspiruj się, może znajdziesz coś co wyda się pomocne także w aranżacji Twojego wnętrza.

Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów, by dopasować łóżka inne meble do sypialni do jego potrzeb. Chętnie służymy swoim doświadczeniem w produkcji mebli drewnianych do sypialni, by pomóc zaprojektować idealne łóżko. Pomożemy dopasować także inne elementy wyposażenia, by Twoja sypialnia była niepowtarzalna.