Reading
Łóżko LK1 zagłówek F
Łóżko LK1 zagłówek F
Łóżko LK1 zagłówek F

Meble z litego drewna idealny wybór do każdej sypialni!

Produkujemy łózka z drewna bukowego, z drewna buka twardzielowego, z drewna dębowego, z dębu sęcznego, z drewna orzecha amerykańskiego. Meble możemy wybarwić na wiele kolorów, postarzyć jego powierzchnię, wyszczotkować, by uzyskać wyraźniejszy rysunek- wszystkie te możliwości dają  to, że meble, które stworzymy dla Ciebie, będą wyjątkowe. Meble skrojone na miarę jak idealny garnitur.

Zobacz jak szybko i bez problemu możesz zmontować łóżko drewniane LK1 ze skrzynią i podnoszonym stelażem.

  • Łóżko bukowe LK1
  • Łóżko LK1 zagłówek F
  • łóżko drewniane
  • lozko-bukowe-kl1
  • Łóżko bukowe LK1 zagłówek F

Postaw na łóżko z litego drewna!

Łóżko stanowi centralny punkt sypialni. Ma ono gwarantować wygodę i stabilność w trakcie odpoczynku ale również komponować się z zaprojektowanym przez nas klimatem i wystrojem wnętrza. Wybierając łóżko z litego drewna, możemy być pewni, że mimo zmian aranżacji naszej sypialni, zmian kolorów ścian i wymiany dodatków, będzie ono pasować nadal do naszego wnętrza. Meble drewniane pasują zarówno do nowoczesnych loftowych wnętrz jak i ciepłych wiejskich chat.

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 20015302010
120 x 20016002120
140 x 20016802240
160 x 20018002410
180 x 20019502580
200 x 20021502840

Inwestując w meble z litego drewna masz pewność, że inwestujesz w swoje zdrowie.

O wpływie snu na nasze samopoczucie, zdrowie, a nawet długość życia dowiadujemy się coraz więcej. Niedosypianie, zbyt krótki i płytki sen może być przyczyną wielu chorób, notorycznego zmęczenia, bólu głowy i zmęczenia. Dlatego tak ważne jest, by nasza sypialnia była oazą spokoju i dobrego wypoczynku. Naturalne materiały na pewno ułatwią uzyskanie takiego efektu w aranżacji wnętrza sypialni. Drewno nadaje wnętrzu przytulności, wprowadzając ciepły, rodzinny klimat służący regeneracji organizmu.

Drewniane meble kojarzą się z ciepłem i bezpieczeństwem domowego ogniska. 

Dodatkowo, każde łóżko drewniane produkowane w naszym zakładzie może zostać zaopatrzone w dodatkową skrzynię i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż. Zobacz cennik W małych sypialniach jest to dodatkowe miejsce do przechowywania potrzebnych dodatkowych kocy, pościeli, poduszek.

  • łóżko-dębowe-kolor LA
  • bukowe łóżko ze skrzynią
  • łóżko drewniane z podnoszonym stelażem

Jeśli masz pomysł na inne, swoje, wyjątkowe łóżko – przedstaw nam go, być może jesteśmy w stanie go wykonać dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania nawet dla bardzo skomplikowanych projektów.

Cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy – 40cm i nie zawiera kosztu stelaża.

More Stories
Komoda 6S2D Almera 4cm drewno buk twardzielowy w kolorze ecru
Komoda drewniana Almera 6S2D