Czytam
Łóżko LK 8 ZAGŁÓWEK D

Łóżko LK 8 ZAGŁÓWEK D

łóżko
łóżko

W łóżku spędzamy średnio ok 1/3 życia. Niektórzy w łóżku nie tylko śpią ale również uczą się , czytają, oglądają filmy itp …;)

  • łóżko
  • łóżko lk8 bukowe

Łóżko to najważniejszy mebel w naszej sypialni.

Dlatego ważne jest, by łóżko stwarzało nam odpowiedni komfort. Komfort nie tylko dla dobrego wypoczynku ale również do wszystkich tych czynności , które zwykliśmy w łóżku robić ;) W zaciszu swojej sypialni pozwól sobie na stworzenie miejsca dla zdrowego i komfortowego wypoczynku.

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionowe
90 x 20029003800
120 x 20031504300
140 x 20033504600
160 x 20036004950
180 x 20040005400
200 x 20046005900

Produkujemy łóżka drewniane według indywidualnych zamówień.

Przemyśl jak miałoby wyglądać Twoje wymarzone idealne łóżko, a następnie skontaktuj się z nami. Produkujemy łóżka w dowolnych wymiarach i z wielu gatunków drewna. Przedstawione tutaj zdjęcia mają tylko pomóc w wyborze. Jesteśmy gotowi do tworzenia nowych zupełnie innych wzorów, jeśli znalazłeś zdjęcie łóżka , którego nie ma w naszej ofercie, a wzór jego podoba Ci się bardziej, prześlij do nas. Bardzo szybko na podstawie zdjęcia jesteśmy w stanie ocenić, czy możemy takie wykonać. W ciągłej produkcji w naszym zakładzie mamy kilka rodzajów drewna. Najwięcej drewna bukowego i dębowego, ponieważ to według nas najlepsze gatunki drewna rodzimego do produkcji solidnych, trwałych mebli drewnianych, a w szczególności łóżek.

Przedstawiony tutaj cennik dotyczy łóżek drewnianych o wysokości ramy – 40cm i nie zawiera kosztu stelaża ani kosztu materaca. Możemy dopasować do łóżka odpowiedni stelaż i materac, nawet, gdy jego wymiar potrzebują państwo nietypowy. Zamawiając łózko bezpośrednio u producenta łóżek możesz model dostosować idealnie do swoich potrzeb.

Zapraszamy na stronę ze zdjęciami z realizacji mebli do sypialni . Znajduje się tam wiele ciekawych zdjęć, które mogą być inspiracją, do zaprojektowania własnej sypialni.

  • sypialnia z łóżkiem kl8

Każde łóżko drewniane,  które jest produkowane w naszym zakładzie może być dodatkowo wyposażone  w skrzynię i podnoszony stelaż.Zobacz cennik. Zintegrowana z ramą łóżka, stabilna skrzynia na pościel i inne potrzebne dodatkowe rzeczy jest dostępna bez oporów dzięki wysokiej klasy stelażowi. Stelaż posiada odpowiednio dobrane siłowniki gazowe, które pomagają w unoszeniu ciężkiego materaca.