Reading
Łóżko LK6 zagłówek A
łóżko z zagłówkiem na prosto
łóżko lk6

 

Łóżko z litego drewna model LK6 z zagłówkiem typu A

W naszej ofercie posiadamy wiele modeli łóżek ale chętnie też wykonujemy łóżka według indywidualnych projektów, łóżka na wymiar dowolny.

Aby pomóc naszym klientom przedstawiamy sposób montażu łóżka ze skrzynią i podnoszonym stelażem

  • łóżko drewniane czarne
  • łóżko buk barwiony na kolor brązowy
  • zagłówek łóżka z litego drewna
  • łóżko zagłówek prosty drewnniany
  • bukowe łóżko drewniane kolor LA
  • buk łóżko drewniane z drewna bukowego
  • buk łóżko z drewna bukowego
  • łóżko z zagłówkiem na prosto

Łóżko drewniane LK6 z prostym pełnym zagłówkiem z litego drewna – Typ A- to tylko jedna z propozycji.

Standardowa wysokość ramy łózka wynosi 40cm, a wysokość tylnej ściany łóżka to ok 80cm. Wymiary te jednak mogą zmieniamy dowolnie na życzenie klienta. Produkujemy łóżka z drewna grubości 4cm, to według nas grubość drewna dająca wystarczającą, stabilną konstrukcję. Śpiąc na łóżku z tak grubego materiału, czujemy się bezpiecznie i możemy spokojnie wypoczywać. Nasze sny nie będą przerywane skrzypieniem, czy chwianiem ;) Dodatkowo do produkcji łóżek wybraliśmy twarde drewno bukowe i dębowe. Taki wybór drewna to najlepsze rozwiązanie dla uzyskania trwałości mebli na długie lata. Możesz być pewny, że inwestując z drewniane solidne meble, nie będziesz potrzebował ich zmieniać przez wiele lat. Nie tylko ze względu na ich jakość i trwałość ale także na ich ponadczasowe piękno.

Jeśli masz inny, ciekawy pomysł na zagłówek Twojego łóżka, skontaktuj się z nami. Chętnie podejmujemy się nietypowych realizacji łóżek według indywidualnych projektów.

Posiadamy w ciągłej produkcji trzy rodzaje drewna, dwa europejskie: buk i dąb oraz dodatkowo piękny egzotyczny orzech amerykański. Łóżka bukowe wybarwiamy na dowolny kolor, ponieważ drewno bukowe bardzo ładnie się wybarwia. Łóżka dębowe możemy także wykończyć jak drewno stare, wyszczotkować jego powierzchnię, by uzyskać dodatkowe ciekawe rysunki słoi.

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 20015302010
120 x 20016002120
140 x 20016802240
160 x 20018002410
180 x 20019502580
200 x 20021502840

Każde łóżko drewniane, które powstaje w naszym zakładzie może być wyposażone w  skrzynię na pościel i podnoszony stelaż. Zobacz cennik Dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce na przechowywanie potrzebnych rzeczy. Skrzynia jest z łatwym dostępem, dzięki sprawnie działającemu stelażowi z siłownikami gazowymi, ułatwiającymi dostęp do niej.

Zapraszamy do kontaktu z naszą ekipą projektującą – chętnie służą pomocą, by dopasować idealnie ofertę do każdego klienta.

Cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy – 40cm i nie zawiera kosztu stelaża.

More Stories
poduszka do profilaktyki zdrowotnej
Poduszka termo-elastic