Czytam
Łóżko drewniane z szufladami

Łóżko drewniane z szufladami

łóżko z szufladą
Łóżko bukowe z szufladą

Takie łóżko z szufladami z pewnością stanie się nie tylko ozdobą sypialni, ale także zastąpi co najmniej jedną komodę. Główną zaletą prezentowanego produktu są wbudowane w ramę łóżka pojemne szuflady. Bez problemu możemy schować w nich pościel, ręczniki, czy ubrania. Liczba szuflad w takim łóżku jest zależna tylko od ilości miejsca i wyobraźni.

Łóżko drewniane z szufladami w niewielkiej sypialni może z powodzeniem zastąpić komodę. To sposób na zaoszczędzenie przestrzeni, a jednocześnie zachowanie porządku. Zastosowanie szuflad zamiast luki pod meblem ogranicza również gromadzenie się kurzu. Na modele z szufladami warto zdecydować się zwłaszcza w małych sypialniach, ale będzie to dobry wybór także do większych pokojów.

  • łóżko z pięcioma szufladami
  • bukowe Łóżko z szufladami
  • łóżko z szufladami
  • łóżko z szufladami kolor wenge
  • łóżko z szufladą

W przypadku łóżka z szufladami warto również zwrócić uwagę na prowadnice szuflad. Elementy te są bowiem bardzo często pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu takich mebli. Tymczasem zaś, to w wielkiej mierze od nich zależy solidność oraz wytrzymałość szuflad, a przede wszystkim ich późniejsza praca. Prezentowane łóżka z szufladami jak wszystkie produkowane przez nas meble posiadają szuflady mocowane przy pomocy prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho. Dla zwiększenia wytrzymałości szuflad budujemy ich wnętrze nie z litego drewna, a ze sklejki o odpowiednio do rozmiaru dobranej grubości. Sklejka to surowiec bardzo wytrzymały i stabilny, spełnia idealnie swoją rolę jako materiał konstrukcyjny szuflad.

Edar to producent łóżek drewnianych

Projektujemy łóżka według indywidualnych wskazówek, cena zależy od wielu czynników. Średnio dopłata za jedną szufladę to około 500zł z drewna bukowego. Dopasowujemy dokładne rozmiary i wyposażenie naszych mebli na wymiar do potrzeb danego użytkownika. Staramy się tworzyć sprzęty, które będą funkcjonalne, estetyczne i jakościowe. Pozwalają na zastosowanie m.in. we wnękach, maksymalnie wykorzystując przestrzeń w danym pomieszczeniu.

Łóżko drewniane z szufladami to bardzo funkcjonalny mebel, który mieści w sobie ubrania i akcesoria tekstylne, a także aktualnie nieużywane przedmioty. Staramy się tworzyć takie meble z najwyższej jakości materiałów i komponentów, dzięki czemu zachowują sprawne działanie przez długi czas. Dopasowujemy je zarówno do danego pomieszczenia, jak i potrzeb przyszłych użytkowników. Stawiamy na jakość i dbałość o najmniejsze detale.

Łóżko to najważniejszy mebel w Państwa sypialni

Łóżko z szufladami idealnie sprawdzi się w małych małżeńskich sypialniach, jak i pokojach dzieci. W pokojach dziecięcych i młodzieżowych często potrzebne jest więcej miejsca na inne produkty, nie tylko te do spania. Powinno zmieścić się tam i biurko, i przestrzeń do zabawy. Połączenie komody z łóżkiem w takim przypadku to rozwiązanie godne polecenia.

Łóżka na zamówienie

Przy projektowaniu łóżka mogą Państwo wybrać rodzaj drewna, kolor i wiele innych rzeczy, które uczynią łóżko wyjątkowym i niepowtarzalnym. Nasi specjaliści pomogą w stworzeniu projektu, który będzie idealnie pasować do wyposażenia danego pomieszczenia. Dobierzemy odpowiednie materiały, kolory, a także mechanizmy pozwalające na wysuwanie szuflad bez użycia dużej siły.

Zachęcamy Państwa do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów. Zajmiemy się także zwizualizowaniem produktów tworzonych na indywidualne zamówienie.