Czytam
Łóżko drewniane z szufladami

Łóżko drewniane z szufladami

łóżko z szufladą
Łóżko bukowe z szufladą

Takie łóżko z szufladami z pewnością stanie się nie tylko ozdobą sypialni ale także zastąpi co najmniej jedną komodę. Główną zaletą prezentowanego produktu są wbudowane w ramę łóżka pojemne szuflady. Bez problemu możemy schować w nich pościel, ręczniki, czy ubrania. Ilość szuflad  w takim łóżku jest zależna tylko od ilości miejsca i wyobraźni ;)

Łóżko drewniane z szufladami w niewielkiej sypialni może z powodzeniem zastąpić komodę

  • łóżko z pięcioma szufladami
  • bukowe Łóżko z szufladami
  • łóżko z szufladami
  • łóżko z szufladami kolor wenge
  • łóżko z szufladą

W wypadku łóżka z szufladami warto również zwrócić uwagę na prowadnice szuflad, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu takich mebli. Tymczasem zaś, to w wielkiej mierze od nich zależy solidność oraz wytrzymałość szuflad, a przede wszystkim ich późniejsza praca. Prezentowane łóżka z szufladami jak wszystkie produkowane przez nas meble posiadają szuflady mocowane przy pomocy prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho. Dla zwiększenia wytrzymałości szuflad budujemy ich wnętrze nie z litego drewna, a ze sklejki o odpowiednio do rozmiaru dobranej grubości. Sklejka, to materiał bardzo wytrzymały i stabilny, spełnia idealnie swoją rolę jako materiał konstrukcyjny szuflad.

Edar to Producent łóżek drewnianych

Łóżko projektujemy według indywidualnych wskazówek, cena zależy od wielu czynników. Napisz do nas , szybko otrzymasz wycenę. Średnio dopłata za jedną szufladę to około 500zł z drewna bukowego.

Łóżko to najważniejszy mebel w twojej sypialni

Zaprojektuj z nami swoje łóżko tak, by spełniło wszystkie Twoje wymagania. Łóżko z szufladami idealnie sprawdzi się w małych małżeńskich sypialniach, jak i pokojach dzieci. W pokojach dziecięcy i młodzieżowych często potrzebne jest więcej miejsca na inne funkcje, nie tylko spanie. Powinno się zmieścić i biurko, i przestrzeń do zabawy. Połączenie komody z łóżkiem w takim przypadku to rozwiązanie godne polecenia.

Zaprojektuj łóżko – my zrobimy je dla ciebie.

Przy projektowaniu łóżka możesz wybrać rodzaj drewna, kolor i wiele innych rzeczy, które uczynią Twoje łóżko wyjątkowym i niepowtarzalnym

Zachęcamy Państwa do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.