Czytam
ŁÓŻKO DREWNIANE LK 7 ZAGŁÓWEK E

ŁÓŻKO DREWNIANE LK 7 ZAGŁÓWEK E

ŁÓŻKO DREWNIANE LK 7 G ciemne 02

Łóżko drewniane LK7 – model lewitujący :)

Ten model łóżka drewnianego jest zaprojektowany dla tych klientów, którzy nie chcieliby już więcej przeżyć zderzenia gołej stopy z ramą łóżka. Takie nieprzyjemne uczucie, gdy podchodzisz do łóżka rozespany lub zmęczony i nagle przeszywa cię ogromny ból palca , którym uderzyłeś w ramę łóżka. To uczucie pozostaje na długo w pamięci, nie łatwo go zapomnieć.  Dla tych, którzy pamiętają to uczucie, stworzyliśmy model bez urazowy :) Dzięki cofniętej konstrukcji łóżka pod ramę trzymającą materac, uzyskaliśmy wolną przestrzeń na nasze stopy wokół całego łóżka. I już nigdy więcej nie uderzymy stopą o ramę łóżka!

  • łóżko drewniane 12
  • łóżko drewniane 13
  • łóżko drewniane 14
  • łóżko drewniane 141
  • ŁÓŻKO DREWNIANE LK 7 ZAGŁÓWEK E 01

Projekt łóżka drewnianego dopasuj do swoich potrzeb.

Wezgłowie łóżka drewnianego LK7 to tylko kilka prostych listewek. Ciekawy, lekki projekt, który podkreśla naturalny charakter mebla wykonanego z litego drewna. Sypialnia to szczególne intymna i kameralna przestrzeń, w której można całkowicie oderwać się od codziennych trudów. Wypoczynek po dniu pełnym wrażeń i trudnych codziennych obowiązków, to najważniejszy element naszego życia. Urządzając swoją alkowę, warto zadbać, aby zamieszkały w niej przyjazne, ciepłe nuty. Pomoże nam w tym wybranie jako materiału na meble litego drewna.

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionowe
90 x 20029003800
120 x 20031504300
140 x 20033504600
160 x 20036004950
180 x 20040005400
200 x 20046005900

Wybór miejsca dogodnego dla posadowienia łóżka w sypialni jest bardzo ważny.

Najczęściej sadowimy je pod ścianą, lubimy mieć „mocne plecy” opierać się o coś pewnego, stabilnego. Zagłówek E – mimo lekkości formy, jest nadal zagłówkiem stabilnym, dającym mocne, komfortowe oparcie pleców.

Jesteśmy otwarci na inne propozycje zagłówków i chętnie wykonujemy nowe modele według indywidualnych projektów.

Zainspiruj się naszymi zdjęciami z przykładowych realizacji mebli do sypialni!

Zauważ, że zamawiasz łóżko i inne meble u producenta mebli, a my jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Chętnie służymy swoim doświadczeniem w produkcji mebli drewnianych do sypialni, by pomóc zaprojektować idealne łóżko. Pomożemy dopasować także inne elementy wyposażenia, by Twoja sypialni była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Łóżko drewniane LK7 dzięki swojej konstrukcji ma wbudowaną skrzynię którą za dopłatą 200zł. można przystosować do stelaża podnoszonego zobacz cennik przez co zyskamy więcej miejsca na pościel. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą łóżek drewnianych.