Czytam
Łóżko drewniane LK8 zagłówek E

Łóżko drewniane LK8 zagłówek E

łóżko bukowe
łóżko bukowe

Wygodne, solidne łózko do sypialni to podstawa dobrego wypoczynku!

  • łóżko
  • łóżko bukowe
  • łóżko lk8 bukowe

Wybór miejsca dogodnego do spania i usadowienia łóżka w sypialni jest bardzo ważny i od tego często zależy cała aranżacja naszej sypialni. Najczęściej stawiamy łóżko pod ścianą, lubimy mieć „mocne plecy” opierać się o coś co jest pewne i stabilne. Zagłówek E – mimo lekkości jego formy, pięć prostych listew drewnianych,  jest nadal zagłówkiem stabilnym, dającym solidne, komfortowe oparcie pleców.  Razem z ramą łózka KL8 tworzy ten zagłówek bardzo świeży, estetyczny projekt, a zarazem masywne, stabilne i wytrzymałe miejsce do idealnego wypoczynku i regeneracji naszego organizmu.

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionowe
90 x 20029003800
120 x 20031504300
140 x 20033504600
160 x 20036004950
180 x 20040005400
200 x 20046005900

Drewniane łóżko do sypialni to gwarancja stabilnej podstawy dobrego snu!

Łóżko drewniane LK8 polecany szczególnie do większych, przestrzennych sypialni z powodu jego szerokiej masywnej ramy łóżka. Rama ta tworzy wokół materaca wygodną półeczkę, często używaną na odłożenie potrzebnych, poręcznych rzeczy. Dla miłośników czytania w łóżku lub oglądania telewizji, zagłówek łóżka jest delikatnie pochylony do tyłu, by dawać wygodne oparcie plecom. Szczególnie istotne jest to w pozycji siedzącej i półleżącej.

Prezentowany tutaj cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy – 40cm i nie zawiera kosztu materaca i stelaża. Chętnie dopasujemy odpowiedni materac i stelaż do Państwa potrzeb i dostarczymy razem z meblami jednym dedykowanym transportem.

Jako producent mebli posiadamy szerokie możliwości idealnego dopasowania mebli do Twoich potrzeb.

Każde łóżko drewniane produkowane w naszym zakładzie może być dodatkowo wyposażone  w skrzynię i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż.Zobacz cennik Jesteśmy projektantami i producentem wszystkich mebli z wykorzystaniem naturalnego litego drewna, a meble do sypialni to coś, na czym znamy się szczególnie dobrze. Inspirują nas stare techniki stolarskie i naturalne materiały, które staramy się odkrywać na nowo i wykorzystywać w naszych projektach. Ich elementy można odnaleźć w subtelnych, na pozór prostych i delikatnych detalach naszych mebli.
Mamy nadzieję, że nasze produkty podobają się Państwu. Praca nad nimi to duża frajda, wykonujemy ją z ogromną pasją. Jesteśmy szczęśliwi mogąc podzielić się tym. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru.