Czytam
Łóżko LK6 zagłówek F

Łóżko LK6 zagłówek F

łóżko z drewna
Łóżko LK6 zagłówek F

Podstawową zaletą mebli z litego drewna jest ich niepowtarzalny rysunek

Produkujemy łózka z drewna bukowego, z drewna buka twardzielowego, z drewna dębowego, z dębu sęcznego, z drewna orzecha amerykańskiego. Produkcja łóżek drewnianych to jeden z podstawowych działów produkcji w naszym zakładzie. Możemy wybarwić drewno na wiele kolorów, postarzyć jego powierzchnię, wyszczotkować, by uzyskać wyraźniejszy rysunek.

Zobacz jak łatwo zmontować łóżko LK6 ze skrzynią i podnoszonym stelażem.

  • stelaż sosnowy

Jako producent mebli z drewna możemy wyczarować z drewna wszystko!

Szeroki park maszynowy i możliwości produkcji sprawiają to, że mebel, który stworzymy dla Ciebie, będzie wyjątkowy! Zaprojektuj z nami mebel idealnie dopasowany, chętnie pomożemy w wyborze. Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie z produkcją mebli z litego drewna, by stworzyć mebel idealnie dopasowany. O meblach z litego drewna wiemy wszystko :)

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 2002300zł3300zł
120 x 2002500zł3650zł
140 x 2002600zł3900zł
160 x 2002750zł4150zł
180 x 2002990zł4500zł
200 x 2003300zł4900zł

Łóżko to najważniejszy mebel w każdej sypialni.

Stanowi ono centralny punkt sypialni i najważniejszy w niej mebel. Często w naszych mieszkaniach sypialnie, to niewielkie pomieszczenia, z mocno ograniczoną powierzchnią. W takich niewielkich sypialniach ważne jest maksymalne wykorzystanie miejsca oraz dopasowanie mebli. Dla takich wnętrz zaprojektowaliśmy łóżko typu LK6 – łóżko drewniane z prostym zagłówkiem. Zewnętrzny wymiar łóżka stanowi wymiar materaca powiększony tylko o grubość ramy 4cm z każdej strony. Produkcja łóżek z drewna o takiej grubości, to według nas najlepsze rozwiązanie dla otrzymania stabilnej, mocnej konstrukcji łózka.

Każde łóżko drewniane produkowane w naszym zakładzie może być wyposażone w  skrzynię i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż. Zobacz cennik W małych sypialniach jest to dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli, kocy i innych potrzebnych rzeczy, by maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce.

Do wyboru wiele kolorów i rodzajów drewna. W celu lepszego dopasowania kolorów mebli, możemy wysłać Ci kawałki drewna, które przybliżą ich Ci rzeczywisty wygląd.

Wybierz także wzór zagłówka, jeśli masz pomysł na inny zagłówek swojego łóżka – przedstaw nam go. Chętnie podejmujemy się wykonania nowych, ciekawych wzorów mebli, by poszerzać swoją ofertę łóżek. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii mebli do sypialni, zaprojektowanych we współpracy z naszymi klientami.

Cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy 40cm i nie zawiera kosztu stelaża ani odpowiedniego materaca.