Czytam
Łóżko LK 8 ZAGŁÓWEK C

Łóżko LK 8 ZAGŁÓWEK C

łóżko bukowe
łóżko bukowe

Łóżko model LK8 to wyjątkowy, bardzo masywny model łózka drewnianego.

Zagłówek łózka C tworzą dwie masywne, lite dechy. Jest on delikatnie pochylony do tyłu, by wygodnie można było się oprzeć o niego w pozycji półleżącej.

  • Łóżko drewniane
  • łóżko bukowe
  • łóżko lk8 bukowe

Ten model łóżka przewidziany jest raczej do bardziej przestronnych wnętrz. Model ten posiada szeroką ramę wokół  materaca i stoi na ciężkich masywnych nogach. Wokół łózka tworzy się podręczna półeczka, na której można położyć książkę , czy poranną kawę.

Łóżko drewniane dzięki swojej masywnej konstrukcji tworzy przyjazne, bezpieczne  miejsce wypoczynku.Według zasad starożytnej sztuki feng-shui, najzdrowsze łóżka to łóżka drewniane. Odpowiedni przepływ energii, a co za tym idzie, zdrowy, głęboki sen, zapewniają łóżka wykonane z drewna dębu lub buku. Mogą to oczywiście być też inne gatunki drewna także tych w naszym kraju egzotycznych. Najważniejsze, by zapewnić sobie spanie w otoczeniu naturalnych materiałów.

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionowe
90 x 20029003800
120 x 20031504300
140 x 20033504600
160 x 20036004950
180 x 20040005400
200 x 20046005900

„Jak najmniej chemii” – to hasło bardzo istotne w tworzeniu miejsca idealnego wypoczynku.

Za mało snu, ciągły pośpiech, fatalna pogoda i wiele innych elementów ma wpływ na nasz sen i wypoczynek. O wpływie snu na nasze samopoczucie, zdrowie, a nawet długość życia dowiadujemy się coraz więcej. Warto zawalczyć o dobry sen i poranek, ponieważ to on w dużej mierze definiuje resztę naszego dnia. Inwestycja w meble do sypialni z litego drewna, to inwestycja w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Nasza świadomość w tej materii jest coraz większa. Istnieje coraz większa grupa osób, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą, tworzyć jak najmniejszą ilość śmieci i otaczać się naturalnymi materiałami. Jest to na pewno trudne, bo w postępie cywilizacyjnym zabrnęliśmy już tak daleko, że wydaje się – nie ma odwrotu. Jednak dlaczego nie próbować? Małymi kroczkami… Wyrzuciliśmy plastikowe reklamówki – może i pójdziemy dalej. Dla zainteresowanych tematem polecam artykuł na naszym blogu o meblach wspierających zdrowie

Cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy – 40cm i nie zawiera kosztu stelaża ani kosztu materaca.

Wszystkie łóżka drewniane produkowane w naszym zakładzie mogą posiadać także drewnianą skrzynię na pościel i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż. Zobacz cennik