Czytam
Łóżko LK-1 zagłówek B

Łóżko LK-1 zagłówek B

Łózko drewniane z zagłówkiem tapicerowanym
łóżko LK1 Zagłóek B + poduszki

Element kluczowy w każdej sypialni, czyli łóżko!

Do małych pomieszczeń wybierzmy mebel w jasnym kolorze. Najlepszy wybór – to naturalny kolor drewna. Drewno nie wychodzi z mody i łatwo można dopasować do niego wiele dodatków i bibelotów, tworząc wyjątkowy nastrój sypialni.

Aby ułatwić montaż łóżka LK1 ze skrzynią i podnoszonym stelażem – przedstawiamy poglądową instrukcję.

  • łoże z drewna
  • Łózko drewniane z zagłówkiem tapicerowanym

Stelaż i rama łóżka muszą być solidne i stabilne. Muszą dawać nam poczucie bezpieczeństwa i relaksu. Wybierając łóżko drewniane z naszej firmy, możesz być pewien, że łóżko będzie stabilne. Wykonujemy ramy łóżka z drewna grubości aż 4cm. Według naszego doświadczenia jest to optymalna grubość drewna, która pozwala uzyskać solidną stabilną konstrukcję łóżka drewnianego.

  • łóżko bukowe lk1 zagłowek B kolorLA bok
  • łóżko bukowe lk1 zagłowek B kolorLA
  • łóżko bukowe lk1 zagłowek B

Cennik łóżek drewnianych bez poduszek

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 2002300zł3300zł
120 x 2002500zł3650zł
140 x 2002600zł3900zł
160 x 2002750zł4150zł
180 x 2002990zł4500zł
200 x 2003300zł4900zł

Zalecana minimalna szerokość łóżka dla 2 osób to 140 cm, wygodne jest 160 cm, a ideał to 180 – 200 cm szerokości. To zależy oczywiście od wielkości sypialni. Z obu stron łóżka powinno być około 70 cm wolnej przestrzeni. Nawet jeżeli pozornie wydaje się to niemożliwe, trzeba próbować – może kosztem szerokości materaca. Produkujemy łóżka drewniane w dowolnych wymiarach. Dla wysokich osób często wymiar wybierany zamiast 200 cm długości, to 220 cm lub nawet 240 cm. W małych sypialniach wykonujemy łóżka pasujące do wymiarów wnęk, czy na całą szerokość pokoju.

Kupują łóżko drewniane u producenta mebli możesz idealnie dopasować je do swoich potrzeb!

Galeria realizacji

  • łózko bukowe LK1B
  • meble bukowe do sypialni
  • sypialnia z litego drewna bukowego

Każde łóżko drewniane produkowane w naszym zakładzie może być dodatkowo wyposażone  w skrzynię i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż.  Zobacz cennik Często w małych mieszkaniach jest to doskonałe miejsce do przechowywania kocy, dodatkowych kołder i poduszek, czy wielu innych potrzebnych przedmiotów. Dzięki sprawnie działającym podnośnikom gazowym, dostęp do tych rzeczy jest bardzo łatwy i poręczny.

Cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy – 40 cm i nie zawiera kosztu stelaża ani skrzyni, czy materaca oraz poduszek na zagłówku. Wszystkie te elementy możesz jednak u nas zamówić i skompletować całe zamówienie. Dostarczymy to do Ciebie jednym transportem. Oferujemy także inne meble do sypialni, wykonane w całości z litego drewna. Komody, szafki nocne, szafy – z nami urządzisz całą sypialnię w solidne i trwałe meble drewniane.

Polecamy artykuł na naszym blogu, który być może pomoże w wyborze odpowiedniego łóżka Wybór Łóżka