Czytam
Łóżko z drewna seria LK2 różne zagłówki

Łóżko z drewna seria LK2 różne zagłówki

sypialnia dębowa
sypialnia dębowa

W łóżku spędzamy średnio ok 1/3 życia. Niektórzy w łóżku nie tylko śpią ale również uczą się , czytają, oglądają filmy itp …;) Solidne łóżko z drewna to podstawa!

Łóżka z drewna produkowane w firmie Edar są wykonane w całości z litego drewna grubości głównie 4cm W tym modelu noga o przekroju 6x6cm ścinana w dolnej części, dla uzyskania zgrabnej delikatnej formy.

Jeśli szukasz solidnego łózka – znalazłeś!

 • sypialnia dębowa
 • meble do sypialni z drewna litego bukowego
 • łózko z drewna dębowego LK2m
 • łóżko LK2 buk rustykalny
 • łóżko bukowe LK2 kolor rustykalny
 • sypialnia z drewna bukowego

Łóżko to najistotniejszy mebel w sypialni.

Stanowi ono w naturalny sposób centralny punkt sypialni. Ważne jest dlatego, by łóżko dawało nam odpowiedni komfort. Komfort nie tylko dla dobrego wypoczynku i snu ale również do wszystkich innych czynności , które zwykliśmy w łóżku robić ;) W zaciszu domowej sypialni pozwól sobie na stworzenie miejsca dla zdrowego i komfortowego wypoczynku.

Przykładowy cennik łóżek drewnianych LK2

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 2002300zł3300zł
120 x 2002500zł3650zł
140 x 2002600zł3900zł
160 x 2002750zł4150zł
180 x 2002990zł4500zł
200 x 2003300zł4900zł

Produkujemy łóżka drewniane według indywidualnych zamówień.

Przemyśl jak miałoby wyglądać Twoje wymarzone idealne łóżko, poszukaj zdjęć na naszej stronie lub w innych mediach, a następnie skontaktuj się z nami i wyślij nam swoje inspiracje. Produkujemy łóżka w dowolnych wymiarach i z wielu gatunków drewna. Przedstawione tutaj zdjęcia mają tylko pomóc w wyborze. Jesteśmy gotowi do tworzenia nowych zupełnie innych wzorów, jeśli znalazłeś zdjęcie łóżka , którego nie ma w naszej ofercie, a wzór jego podoba Ci się bardziej, prześlij do nas. Bardzo szybko na podstawie zdjęcia jesteśmy w stanie ocenić, czy możemy takie wykonać. W ciągłej produkcji w naszym zakładzie posiadamy kilka rodzajów drewna. Najwięcej drewna bukowego i dębowego, ponieważ to według nas najlepsze gatunki drewna rodzimego do produkcji solidnych, trwałych mebli drewnianych, a w szczególności łóżek.

Przedstawiony tutaj cennik dotyczy łóżek drewnianych o wysokości ramy – 40cm i nie zawiera kosztu stelaża ani kosztu materaca. Możemy dopasować do łóżka odpowiedni stelaż i materac, nawet, gdy jego wymiar potrzebują państwo nietypowy. Zamawiając łózko bezpośrednio u producenta łóżek możesz model dostosować idealnie do swoich potrzeb.

Zapraszamy na naszą stronę w zakładkę realizacje ze zdjęciami mebli do sypialni . Znajdą tam Państwo wiele ciekawych zdjęć, które mogą być inspiracją, do zaprojektowania swojej wymarzonej sypialni.

Do każdego łóżka, które jest produkowane w naszym zakładzie możemy dopasować pozostałe meble potrzebna w sypialni. Szafki nocne, komody , szafy zaprojektujemy zgodnie z ilością miejsca jak i stylem i twoimi upodobaniami.

Zobacz przykładowe meble drewniane z kolekcji TOLL zaprojektowane by korespondować z tym modelem łóżka LK2

 • szafka nocna dębowa TOLL
 • komoda dębowa Toll
 • komoda dąb 3szuflady
 • komoda drewniana dark oak
 • regał z szufladkami toll
 • regał z szufladkami

Produkujemy łóżka drewniane na zamówienie

Każde łózko jest wykonywane dopiero po ustaleniu szczegółów zamówienia, dlatego mają Państwo szerokie możliwości personalizacji swoich mebli.

Zobacz galerię inspiracji