Reading
Łóżko LK1 zagłówek G
Łóżko LK1 zagłówek G
Łóżko LK1 zagłówek G

Łóżko drewniane LK1 – najważniejsza jest wygoda!

Jako doświadczony producent łóżek drewnianych w produkowanych przez nas łóżkach przede wszystkim stawiamy na stabilność i solidność konstrukcji oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego budujemy ramę łóżka z deski grubości aż 4cm i wysokości 20cm. Stanowi to masywną i stabilną konstrukcję łóżka oraz daje poczucie bezpieczeństwa w trakcie snu. Wytrzymałość konstrukcji, w żadnym innym meblu chyba nie jest aż tak istotna jak w łóżku. Nikt z nas nie chciałby, by łóżko w trakcie jego użytkowania pod nim się chwiało lub skrzypiało :)  A wiemy przecież , że łóżko bardzo często nie służy nam tylko do spania. W naszych zabieganych czasach wypoczynek po każdym męczącym dniu jest najważniejszy, a solidne łóżko drewniane stworzy nam takie możliwości.

Przedstawiamy instrukcję prostego i szybkiego montażu łóżka LK1 ze skrzynią i podnoszonym stelażem.

  • Łóżko LK1 zagłówek G

Produkujemy łóżka z twardych gatunków drewna.

Możemy wykonać łóżka z drewna bukowego lub dębowego. To nie przypadkowy wybór tych gatunków drewna do produkcji łóżek drewnianych. Oba te gatunki drewna są drewnami twardymi, a zatem trwałymi i dającymi solidną podstawę do budowy łóżek. Oba te gatunki drewna dają się też bobrze obrabiać i ładnie się barwią. Dzięki temu powstaje szeroka paleta wyboru kolorów i wykończenia powierzchni drewna. W celu dobrania koloru możemy wysłać  kawałki drewna w wybranych kolorach

Łóżko drewniane LK1 posiada bardzo wygodny lekko pochylony zagłówek.

Zagłówek jest wsparty na dodatkowych nogach, by uzyskać lekkie jego pochylenie. Daje to bardzo wygodne oparcie w pozycji półleżącej. Dzięki temu uzyskamy wygodną pozycję do czytania, czy oglądania TV.

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 20015302010
120 x 20016002120
140 x 20016802240
160 x 20018002410
180 x 20019502580
200 x 20021502840

Każde łóżko drewniane produkowane w naszym zakładzie może też być doposażone w skrzynię i podnoszony stelaż. Zobacz cennik Stelaż posiada w tym wypadku gazowe siłowniki, by wspomóc podnoszenie materaca i ułatwić dostęp do skrzyni. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu, zyskamy bardzo pojemny i łatwo dostępny schowek na mnóstwo potrzebnych rzeczy i zyskamy dużo miejsca. Jako producent łóżek możemy dopasować wszelkie elementy wyposażenia, by pomóc stworzyć idealne miejsce wypoczynku.

Przedstawiony cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy – 40 cm i nie zawiera kosztu stelaża, materaca, skrzyni. Wszystkie te elementy możemy dopasować dodatkowo i dostarczyć jednym transportem.

More Stories
Stół i krzesła Spring k2 z orzecha amerykańskiego
Stół S-5 2,5 cm z orzecha amerykańskiego