Czytam
Łóżko LK1 zagłówek C

Łóżko LK1 zagłówek C

łóżko drewniane
łóżko drewniane

Wygodne Łóżko w sypialni!

To w nim spędzamy wiele czasu, nie tylko śpiąc ale i często czytając książki, czy oglądając TV. Bez względu na panujące trendy i hity sezonu trzymajmy się zasady, że łóżko ma być wygodne i stabilne. Aby sprostać tym wymaganiom nasze łóżka produkujemy z grubego, twardego drewna. Łóżko i meble do sypialni to zakup na lata, więc powinien zostać dokładnie przemyślany. To właśnie łóżko zazwyczaj zajmuje centralną część sypialni, dlatego powinno się dobrze prezentować :) Kupując łóżko z litego drewna masz gwarancję, że nie przestanie być modne lub że nie wpasuje się w zmieniające się trendy wyposażenia. Meble z drewna, to materiał pasujący zarówno do nowoczesnych loftowych wnętrz, jak i wiejskich chat. Zainwestujesz raz, a ponadczasowy, elegancki, solidny mebel będzie Ci służył przez wiele lat.

Zobacz jak z łatwością można zmontować łóżko ze skrzynią i podnoszonym stelażem.

  • łóżko drewniane

Meble z litego drewna bukowego lub dębowego to wybór na lata

Zamawiając łóżko drewniane w naszej firmie masz pewność, że otrzymasz produkt wysokiej jakości, wykonany z należytą starannością według twojego indywidualnego zamówienia. Stabilna drewniana rama łóżka jest wykonana z litego drewna bukowego lub dębowego grubości aż 4 cm. Gwarantuje to trwałość i bezpieczeństwo użytkowania mebla.

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 2002300zł3300zł
120 x 2002500zł3650zł
140 x 2002600zł3900zł
160 x 2002750zł4150zł
180 x 2002990zł4500zł
200 x 2003300zł4900zł

Każde łóżko drewniane produkowane w naszym zakładzie może być dodatkowo wyposażone  w skrzynię i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż.  Zobacz cennik Dopasowane siłowniki gazowe ułatwią dostęp do poręcznej i pojemnej skrzyni pod łóżkiem. Meble z funkcją to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią rozwiązania praktyczne, a równocześnie urządzają wnętrza z dbałością o każdy detal.

Wybierz rodzaj zagłówka lub zaprojektuj swój wyjątkowy wzór! Kupujesz meble bezpośrednio od producenta łóżek drewnianych, więc personalizacja produktu wskazana :) To Łóżko LK1 posiada skośny wygodny zagłówek i dwie szerokie deski oparciowe.

W celu odpowiedniego dobrania kolorów mebli do sypialni wysyłamy próbki w postaci małych kawałków drewna pocztą. Napisz do nas jakie kolory cię interesują i wskaż na jaki adres mamy je wysłać. Zrobimy to i chętnie pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.