Czytam
Komoda dębowa Queen 4D4S
komoda 21

Komoda dębowa

Prezentowana komoda dębowa 4D4S przynależy do mebli z kolekcji Queen. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli z tej kolekcji jest cofnięty cokół. Komoda została wykonana w całości z drewna dębowego. Mebel posiada cztery pojemne półki oraz szuflady, które z pewnością pomieszczą wiele niezbędnych drobiazgów. Warto wspomnieć, że wszystkie  drewniane szuflady zamocowane zostały przy pomocy prowadnic bluma, które sprawiają, że nawet najbardziej obciążone szuflady poruszać się będą z niezwykłą lekkością i płynnością.

Cennik komody Queen 4d4s

Wymiary komodyDrewno bukoweDrewno dębowe/ jesionoweOrzech amerykański
s180cm w90cm g50cm4600 zł.5400 zł.7060 zł.
s200cm w90cm g50cm4900 zł.5900 zł.8360 zł.

 Właściwości drewna dębowego

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem mebel ten powstać może również drewnie bukowym oraz w orzechu amerykańskim.  W celu dokładniejszego zapoznania się ze specyfiką mebli z kolekcji QUEEN, prosimy o kontakt  telefoniczny bądź mailowy. Nasi konsultanci z pewnością wyczerpująco odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania. Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z całą ofertą komód produkowanych przez firmę EDAR.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Queen, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D