Czytam
Komoda drewniana z szufladami

Komoda drewniana z szufladami

komoda 8szuflad
buk twardzielowy komoda 8szuflad

Komoda drewniana z ośmioma szufladami – to tylko jeden z wielu przykładów mebli produkowanych w naszym zakładzie. Jeśli szukasz eleganckich, trwałych i funkcjonalnych mebli drewnianych do swojego domu, to już znalazłeś. Nasza firma oferuje wyjątkowe komody drewniane i wiele innych mebli z litego drewna, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

  • komoda drewniana bukowa z szufladami
  • Komoda bukowa
  • komoda 8szuflad
  • Komoda bukowa
  • Komoda bukowa

Przykładowe zdjęcia komód Madras z ośmioma szufladami.

Spersonalizuj swoją komodę drewnianą z naszą firmą

Nasze komody drewniane są ręcznie wykonane przez wykwalifikowanych rzemieślników z wysokiej jakości drewna, co gwarantuje nie tylko piękny wygląd, ale także wyjątkową trwałość. W zależności od Twoich preferencji, możemy zaprojektować i wykonać komodę w różnych rozmiarach, z ilością szuflad i drzwiczek, które spełnią Twoje indywidualne potrzeby.

Ten model komody drewnianej jest wyposażony w osiem bardzo pojemnych szuflad. To odpowiedni mebel dla tych co lubią mieć w ten sposób posegregowane swoje rzeczy osobiste. Idealnie sprawdzi się w sypialni ale może również stanąć w jadalni czy przedpokoju, to tylko od Ciebie zależy :) Komodę możemy wykonać w dowolnym wymiarze.

Przykładowy cennik komód drewnianych

Komoda Mardas 8 szufladDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweorzech/limba
Szerokość 150cm wys 90cm głębokość 41cm4080zł.5880zł.8650zł
Szerokość 180cm wysokość 90 głębokość 41cm4320zł6480zł10350zł

Komoda zrobiona jest z drewna 2 cm z przodu zastosowana jest doklejka do 5cm co nadaje komodzie optycznej masywności, a w rzeczywistości jest lżejsza od mebli z grubego drewna.

Zobacz inne meble drewniane z kolekcji Madras

W sypialni szczególnie warto zadbać o zapewnienie sobie odpowiedniej wielkości przestrzeni do przechowywania ubrań, kosmetyków czy pościeli. Możemy w tym pomieszczeniu umieścić także odpowiedniej wielkości szafę oraz komodę lub bieliźniarkę. W naszej firmie zaprojektujemy dla Panstwa wszystkie potrzebne elementy mebli i stworzymy komplet mebli nie tylko do sypialni. Meble idealnie dopasowane , wykonane z naturalnych materiałów, starannie wykończone, stworzone po to, by służyć wygodą przez długie lata.