Czytam
Komoda drewniana z szufladami

Komoda drewniana z szufladami

komoda 8szuflad
buk twardzielowy komoda 8szuflad

Komoda drewniana z ośmioma szufladami wykonana zgodnie ze stylem mebli – Kolekcji Madras. Meble nie posiadają nóżek ani cokołu, frontowa listwa naokoło mebli została pogrubiona do 5cm , co stanowi ładny element dekoracyjny tej tak prostej kolekcji meblowej.

Przykładowe zdjęcia komód Madras z ośmioma szufladami.

  • Komoda bukowa
  • komoda 8szuflad
  • Komoda bukowa
  • Komoda bukowa

Ten model komody drewnianej jest wyposażony w osiem bardzo pojemnych szuflad. To odpowiedni mebel dla tych co lubią mieć w ten sposób posegregowane swoje rzeczy osobiste. Idealnie sprawdzi się w sypialni ale może również stanąć w jadalni czy przedpokoju, to tylko od Ciebie zależy :) Komodę możemy wykonać w dowolnym wymiarze.

Przykładowy cennik komód drewnianych

Komoda Mardas 8 szufladDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweorzech/limba
Szerokość 150cm wys 90cm głębokość 41cm4080zł.5880zł.8650zł
Szerokość 180cm wysokość 90 głębokość 41cm4320zł6480zł10350zł

Komoda zrobiona jest z drewna 2 cm z przodu zastosowana jest doklejka do 5cm co nadaje komodzie optycznej masywności, a w rzeczywistości jest lżejsza od mebli z grubego drewna.

Zobacz inne meble drewniane z kolekcji Madras

W sypialni szczególnie warto zadbać o zapewnienie sobie odpowiedniej wielkości przestrzeni do przechowywania ubrań, kosmetyków czy pościeli. Możemy w tym pomieszczeniu umieścić także odpowiedniej wielkości szafę oraz komodę lub bieliźniarkę. W naszej firmie zaprojektujemy dla Panstwa wszystkie potrzebne elementy mebli i stworzymy komplet mebli nie tylko do sypialni. Meble idealnie dopasowane , wykonane z naturalnych materiałów, starannie wykończone, stworzone po to, by służyć wygodą przez długie lata.