Czytam
Szafka na buty z tapicerką
szafka na buty z tapicerką
szafka na buty tapicerowana

Mebel bardzo przydatny w przedpokoju!

Przedpokój stanowi wizytówkę mieszkania, dlatego powinien w nim panować ład i porządek. Porozrzucane buty nie stanowią dobrej wizytówki mieszkania. Wystawa wszystkich par butów, jakie nosimy, z pewnością nie będzie wyglądało dobrze. Na ich uporządkowanie pozwoli niewielka szafka na buty.

Szafka na buty to potrzebny mebel w każdym przedpokoju!

  • szafka na buty z tapicerką
  • szafka dębowa na buty
  • szafka na buty dębowa
  • szafka na buty
  • dębowa szafka na buty

Niewielka ale praktyczna to mebel do przedpokoju, który doskonale realizuje zadanie uporządkowania naszych najczęściej używanych butów. Dodatkowo dzięki wygodnej miękkiej tapicerce będzie bardzo wygodna podczas ubierania i ściągania butów. Wysokość jest akuratna właśnie do tego celu.

Ta szafka na buty została zaprojektowana tak, by ułatwić także użytkownikom ubieranie butów. Wygodne tapicerowane siedzisko spełni idealnie swoją rolę. Przedpokój to często bardzo małe pomieszczenie, dlatego warto wykorzystać je z uwagą i starannością. Meble na wymiar sprawdzą się w tym pomieszczeniu szczególnie. Rozważając zakup szafki na buty, warto przemyśleć także, w jaki sposób chcielibyśmy ją otwierać i jakie rozwiązanie będzie dla nas najwygodniejsze. Może to być szafka na buty z drzwiczkami uchylanymi, wysuwanymi szufladami, przesuwanymi albo otwieranymi tradycyjnie. Wybór zależy od preferencji użytkownika i miejsca jakim dysponuje ale im większy promień otwarcia drzwiczek, tym wygodniej uda się ułożyć obuwie.

Przykładowy cennik szafki na buty

szafka na buty
wys. 45cm, gł. 40cm
Drewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweLimba/ orzech
Szerokość 110cm1800zł2640zł4150zł
szerokość 130cm 1980zł2880zł4670zł

Wykonujemy całe zabudowy przedpokoju, jak i pojedyncze szafki. Jeśli potrzebujesz porady w dobrym rozplanowaniu mebli, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w dostosowaniu projektu mebli do wnętrza Twojego przedpokoju.

W naszych realizacjach znajdziesz kilka zdjęć, które być może Cię zainspirują Zapraszamy