Reading
Komoda bukowa Madras
Meble na wymiar

Komoda bukowa Madras

Praktyczna komoda bukowa posiada trzy pojemne szuflady oraz szafkę. Komoda w całości powstała w litym drewnie bukowym.Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana komoda bukowa  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho. W wersji standardowej nasze meble powstają z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem klienta, możemy wykonać je z litych lameli.

  • Komoda drewniana
  • Meble na wymiar

Właściwości drewna bukowego

Komoda bukowa. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą odpornością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne, powstające w wyniku długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda bukowa powstać może również drewnie dębowym oraz w orzechu amerykańskim.  Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z całą ofertą komód produkowanych przez firmę EDAR.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.