Czytam
Komoda bukowa Madras z szufladami
komoda bukowa 4szuflady
komoda bukowa 4szuflady

Zaprojektuj z nami komodę dopasowaną do swoich potrzeb

Praktyczna komoda do naszej sypialni czy garderoby jest wyposażona w szuflady czy półki w takim rozmieszczeniu, jakim jesteśmy zdecydowani przechowywać nasze rzeczy. Optymalizacja garderoby, to bardzo często właśnie zamawianie indywidualnie projektowanych mebli. To my jako użytkownicy swoich mebli wiemy dokładnie co powinny one zawierać. Szuflady, kosze, półki wszystko zależy od naszych upodobań. Coraz więcej osób docenia szuflady zaprojektowane z myślą o konkretnych akcesoriach, takich jak biżuteria, krawaty, apaszki, okulary, bielizna czy paski. Dużym powodzeniem cieszą się także specjalne organizery (wkłady) z przegródkami różnej wielkości, które są wymiarami dopasowane do szuflad.

  • komoda bukowa 4szuflady

Komody drewniane w dowolnych wymiarach

Rodzaj drewnaPrzykładowe wymiary wys. 90 szer. 140 gł. 41
Buk3360
Dąb/jesion5400
orzech8650

Firma Edar to nie sprzedawca, a producent mebli. Każdy mebel jest przed zamówieniem omawiany i indywidualnie dopasowany. Rodzaj drewna, wymiary, wyposażenie, kolor i wiele innych parametrów- to wszystko po to , by spełnić marzenia dotyczące idealnie dopasowanych mebli.

Produkcja mebli drewnianych to nasza pasja!

Jeśli szukasz mebli z litego drewna nie wahaj się skontaktować z nami. Chętnie pomagamy dokonać wyboru.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.