Reading
Komoda drewniana Almera 6S2D

Komoda drewniana

Niezwykle pojemna komoda drewniana z kolekcji Almera posiada aż sześć pojemnych szuflad oraz dwoje drzwi. W wersji standardowej nasze meble powstają  z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą on powstać również z litych lameli.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana Komoda RTV drewniana  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Wysokość: 90 cm
  • Szerokość: 240 cm
  • Głębokość: 55 cm

Właściwości drewna bukowego

Komoda drewniana z kolekcji Almera w całości wykonana została z drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą odpornością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem mebel ten powstać może również drewnie dębowy oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Zachęcamy projektantów, architektów i designerów do zapoznania się z MODELAMI 3D  oraz PROJEKTAMI 2D naszych stołów, krzeseł oraz mebli, które można pobrać tutaj  : MODELE 3D  Projekty 2D.

 

 

 

More Stories
bonelowy materac
Materac Classic