meble litego drewna

Dębowa komoda 4S2D Queen

Prezentowana dębowa komoda 4S2D należy do mebli z kolekcji Queen. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli z tej kolekcji jest cofnięty dolny cokół mebli. Meble dzięki temu zabiegowi wydają się lekkie, jakby unosiły się w powietrzu. Komoda została wykonana w całości z drewna dębowego. Mebel posiada dwie pojemne szafki oraz cztery szuflady, które z pewnością pomieszczą wiele niezbędnych drobiazgów. Warto wspomnieć, że wszystkie  drewniane szuflady zamocowane zostały przy pomocy prowadnic renomowanej firmy Blum z tak zwanym „cichym domykiem”, które sprawiają, że nawet najbardziej obciążone szuflady poruszać się będą z niezwykłą lekkością i płynnością. Meble w firmie Edar produkujemy przeważnie z klejonki parkietowej , jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów mogą one powstać również z litych lameli.

Właściwości drewna dębowego

Dąb to symbol siły, szlachetności oraz sławy, życia, nieśmiertelności, wielkości, sprawiedliwości, a nade wszystko trwałości. Takie też są meble wykonane z drewna tego drzewa. Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej z pośród naszych rodzimych drzew.

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem prezentowana dębowa komoda może powstać również drewnie bukowym oraz w orzechu amerykańskim.  W celu dokładniejszego zapoznania się ze specyfiką mebli z kolekcji QUEEN, prosimy o kontakt  telefoniczny bądź mailowy. Nasi konsultanci z pewnością wyczerpująco odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania. Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z całą ofertą komód produkowanych przez firmę EDAR.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Queen, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

More Stories
Krzesła tapicerowane sztaplowane