Reading
Dębowa komoda 4S2D Queen
meble litego drewna

Prezentowana dębowa komoda 4S2D należy do mebli z kolekcji Queen. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli z tej kolekcji jest cofnięty dolny cokół mebli. Meble dzięki temu zabiegowi wydają się lekkie, jakby unosiły się w powietrzu. Drugą cechą jest to, że meble posiadają dookoła skrzyni ramę ozdobną, która w rogach mebli jest zacięta pod kątem 45 stopni. Dzięki temu elementowi mebel wygląda jakby zamknięty ramie obrazu.

  • KOMODA BUKOWA
  • komody , rysunki
  • Komoda dębowa
  • meble na zamówienie
  • meble litego drewna
  • komoda dębowa lita barwiona

Mebel posiada dwie pojemne szafki oraz cztery szuflady, które z pewnością pomieszczą wiele niezbędnych drobiazgów. Warto wspomnieć, że wszystkie  drewniane szuflady zamocowane zostały przy pomocy prowadnic renomowanej firmy Blum z tak zwanym “cichym domykiem”, które sprawiają, że nawet najbardziej obciążone szuflady poruszać się będą z niezwykłą lekkością i płynnością.

Cennik komody Queen 4s2d poniżej

WymiaryDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański
s180cm w90cm g50cm2460zł.3200zł.4680zł.
s150cm w90cm g50cm2280zł.2960zł.4180zł.

Wykonujemy meble z kolekcji Queen z wszystkich rodzajów drewna

W celu doboru najlepszej opcji zachęcamy do zapoznania się z krótkimi opisami rodzajów drewna, które są dostępne w naszym zakładzie w stałej produkcji.

Produkujemy meble na wymiar

Zgodnie z Państwa życzeniem prezentowana dębowa komoda może powstać również drewnie bukowym oraz w orzechu amerykańskim.  W celu dokładniejszego zapoznania się ze specyfiką mebli z kolekcji QUEEN, prosimy o kontakt  telefoniczny bądź mailowy. Nasi konsultanci z pewnością wyczerpująco odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania. Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z całą ofertą komód produkowanych przez firmę EDAR.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Queen, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.