Reading
Komoda z drewna Madras z szufladami

komoda z drewna

Komoda z drewna Madras powstała z litego drewna bukowego. Mebel posiada aż 4 pojemne szuflady w których z pewnością pomieścić zdołają się wszystkie niezbędne przedmioty. Zazwyczaj produkujemy nasze meble z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów możemy wykonać je z litych lameli.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Wszystkie produkowane przez nas meble również komoda z drewna posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Głębokość:  41,00 cm
  • Wysokość:  90,00 cm
  • Szerokość:  90,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Komoda wykonana została w całości z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne powstałe podczas długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem nasza komoda z drewna może zostać wykonana w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

 

More Stories
deska tarasowa nieszlifowana jasno szara
Deski Tarasowe nie szlifowane