Reading
Komody dębowe bielone 4S
komoda

Komody dębowe BIELONE

Komody dębowe bielone Madras 4S – wykonane zgodnie ze stylistyką kolekcji Madras w szlachetnym i solidnym drewnie dębowym, barwionym na bardzo modny i nowoczesny kolor tzw. “Dąb bielony”.Cztery pojemne szuflady pomogą uporządkować wielką ilość “potrzebnych rzeczy”, których posiadamy coraz więcej zarówno w salonie jak i w pokoju dziecka , czy może w przedpokoju. Szuflady nie posiadają żadnych uchwytów, do ich otwierania służą zafrezowane wgłębienia we frontach szuflad. Przeważnie wykonujemy nasze meble z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów mogą powstać one z litych lameli.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Wszystkie produkowane przez nas meble, również komody dębowe bielone posiadają szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary: 

  • Wysokość: 92 cm
  • Szerokość: 104 cm
  • Głębokość: 50 cm

Właściwości drewna dębowego

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem nasze komody dębowe bielone mogą zostać wykonane w drewnie bukowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
szafka nocna
Szafki nocne Queen