Czytam
Komoda 3+3 Madras
komoda 3szuflady
komoda 3szuflady buk rustikal

Jest to komoda wykonana z litego drewna. Komoda wyposażona jest w trzy szuflady mogące pomieścić w sobie liczne przedmioty – począwszy od gazet, kończąc na kolekcji żołnierzyków. Oczywiście każdy sam uzna za stosowne to co tam znajdzie swoje schronienie. Pod każdą z szuflad znajdują się półki za pełnym drewnianymi drzwiami.

  • komoda 3szuflady
  • komoda drewniana 3 szuflady

Cennik komód drewnianych

Drewno Wysokość 90, szerokość 140, głębokość 41 <cm>wys 90 szer 160 gł 41cm
Buk 3200zł3500zł
Dąb/ Jesion4320zł4820zł
Orzech amerykański/limba6840zł7320zł

Produkujemy meble według indywidualnych projektów

Podczas wyboru mebli zwróćmy także naszą uwagę na zawiasy i prowadnice szuflad. To od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany mebel. Jakość prowadnic ma olbrzymi wpływ na to, jak będzie nam się otwierała szuflada. Wszystkie produkowane przez nas meble również prezentowana tutaj komoda posiada szuflady wyposażone w prowadnice marki blum z cichym domykiem, które sprawiają, że szuflady otwierają się lekko i cicho domykają. Podobnie drzwi szafek, wszystkie są wyposażone w spowalniacze i domykacze.

Zobacz galerię realizacji podobnych komód

  • witryna dębowa
  • meble dębowe

Możliwość wyboru wybarwienia drewna, wykończenia lakierem lub woskiem, rodzaju drewna, a także dowolnych wymiarów według indywidualnego projektu klienta.