Czytam
Komoda drewniana z przewijakiem
Komoda drewniana z przewijakiem
przewijak z miejscem na akcesoria

Przygotowując miejsce w naszym domu na przyjęcie nowego domownika myślimy także o dostosowaniu mebli ma jego przyjęcie. Komoda z przewijakiem przydaje się rodzicom od pierwszych dni życia dziecka. Niemowlę musi być przewijane od kilku do nawet kilkunastu razy dziennie.Dobrze dobrany przewijak, ustawiony na odpowiedniej wysokości pozwoli na przewijanie dziecka w wygodnej pozycji, nieobciążającej kręgosłupa ciągłym nachylaniem się nad niemowlęciem.

  • komoda drewniana
  • Komoda z drewna
  • Komoda drewniana
  • Komoda drewniana z przewijakiem

Komoda z przewijakiem , to praktycznie niezbędny element wyposażenia pokoju maleńkiego dziecka. Powinna być stabilna, pomieścić wiele potrzebnych rzeczy, a przy tym dopasowana do wystroju pomieszczenia.

Produkujemy komody na wymiar

W naszej firmie możesz zamówić komodę z przewijakiem dopasowaną do wnętrza , jak i twojej wysokości. Matka, zaraz po porodzie, nie powinna zbytnio obciążać kręgosłupa, więc dobór odpowiedniego przewijaka, a przede wszystkim jego wysokości,jest bardzo ważny.

Jeżeli nie decydujesz się na zmianę całego umeblowania pokoju, jesteśmy gotowi zaprojektować i wykonać mebel, który wpasuje się w zastane wnętrze , a także będzie spełniał swoją nową, tak ważną rolę.

Jeżeli posiadasz już komodę możesz zamówić samą nakładkę ochraniającą komodę. Projekt dostosujemy do twoich wymagań.