Reading
Szafa pojedyńcza bukowa Almera 1D
jedno drzwiowa szafa bukowa

Szafa bukowa Almera

  • jedno drzwiowa szafa bukowa

 Jedno-drzwiowa szafa bukowa z kolekcji Almera w swym wnętrzu posiada jedynie drążek na wieszaki. Mebel ten z powodzeniem może stać się ozdobą każdego przedpokoju. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli wyprodukowanych przez firmę EDAR są zawiasy oraz prowadnice niezawodnej marki blum, dzięki którym drzwi otwierają się bezszelestnie, z dużą gracją i delikatnością.

Wymiary:

  • szerokość: 50 cm
  • wysokość: 190 cm
  • głębokość: 60 cm

Właściwości drewna bukowego

Szafa bukowa Almer 1D. Drewno bukowe posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe. Surowiec ten odznacza się dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, do których dochodzi podczas długiego użytkowania wyprodukowanych przez firmę EDAR mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zazwyczaj przy produkcji mebli firma EDAR używa klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem klientów, za dodatkową opłatą wybrane meble mogą powstać również z litych lameli. Pozostawiamy Państwu również całkowitą wolność wyboru w zakresie rodzaju drewna ( drewno dębowe, bukowe, twardzielowe, orzech amerykański ), jego koloru oraz rodzaju wykończenia. Informacje odnośnie wykończenia mebli woskiem lub lakierem odnaleźć można w zakładce o nazwie BAZA WIEDZY.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, która zawiera meble wykonane zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
Komoda RTV Almera 1S