Czytam
Szafa bukowa drewniana
szafa trzydrzwiowa z litego drewna bukowego
szafa trzydrzwiowa z litego drewna bukowego

 Szafa z litego drewna bukowa lub dębowa, piękne i nieodzowne wyposażenie w każdym wnętrzu. Mebel taki z powodzeniem może stać się ozdobą każdego mieszkania, domu, a w nim sypialni, czy na przykład przedpokoju. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli wyprodukowanych przez firmę EDAR są wysokiej jakości zawiasy oraz prowadnice niezawodnej marki blum, dzięki którym drzwi otwierają się bezszelestnie, z dużą delikatnością. Marka Edar, to doskonałe materiały wybrane na bazie wieloletniego doświadczania w produkcji mebli drewnianych. W naszej firmie stawiamy na jakość i niezawodność!

  • szafa lite drewno
  • szafa trzydrzwiowa z litego drewna bukowego
  • Meble do sypialni na poddaszu
  • sypialnia z litego drewna poddasze
  • Wnętrze szafy drewnianej trzydrzwiowej

Szafa drewniana produkowana na dowolny wymiar

Szafę na wymiar możemy wykonać do wnęki we wnętrzu lub wolnostojącą. Możemy zabudować całą ścianę pomieszczenia lub tylko jego część. Jeśli szukasz szafy z drewna, skontaktuj się z mami, zaprojektujemy i zrobimy ją dopasowując do wszystkich warunków w Twoim wnętrzu.

Do produkcji mebli używamy twardych gatunków drewna

Po wybraniu rodzaju drewna możesz wybrać jego wybarwienie. Jeśli chcesz dopasować mebel do już istniejących, przeslij nam zdjęcia mebli, postaramy się dopasować próbkę drewna do tego co już masz.

Przykładowy cennik szaf drewnianych

Szafa s150cm w190cm g60cmDrewno bukowedąb/jesionOrzech/ limba
Dzielona 2/3 drążek 1/3 półki6850zł.9200zł.11900zł.
Każda szuflada to dodatkowy koszt500zł750zł1000zł

Pozostawiamy Państwu również całkowitą wolność wyboru w zakresie rodzaju drewna ( drewno dębowe, jesionowe, bukowe, twardzielowe, orzech amerykański ), jego koloru oraz rodzaju wykończenia. Informacje odnośnie wykończenia mebli woskiem lub lakierem odnaleźć można w zakładce o nazwie BAZA WIEDZY.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, która zawiera meble wykonane zgodnie z życzeniami naszych klientów.