Czytam
Szafa przesuwna drewniana

Szafa przesuwna drewniana

dębowa szafa przesuwne drzwi
dębowa szafa przesuwne drzwi

Drewniana szafa z przesuwnymi drzwiami to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalności, stylu i wygody w jednym. Oto kilka powodów, dla których korzystanie z takiej szafy jest niezwykle komfortowe.

  • dębowa szafa przesuwne drzwi
  • szafa z nadstawką drewniana
  • dębowa szafa przesuwna
  • drzwi przesuwane szafa dębowa
  • dąb szafa przesuwna
  • szafa dąb naturalny
  • Szafa drewniana
  • szafa drzwi przesuwne bukowa
  • Szafa dębowa - drzwi przesuwne
  • szafa z nadstawką drzwi przesuwne

Wysoka jakość i komfort użytkowania

Szafa przesuwna drewniana znajdująca się w naszej ofercie wykonana jest w całości z litego drewna o wysokiej jakości. Dzięki temu jest wytrzymała na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Drewno jest materiałem uniwersalnym i niezwykle estetycznym. Meble z niego wykonane sprawdzają się praktycznie w każdym wnętrzu i aranżacji. Zamawiając u nas szafę przesuwną na wymiar, zyskują Państwo gwarancję na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Dodatkowo pomożemy przy stworzeniu projektu szafy tak, aby idealnie pasowała nie tylko do wnętrza, ale również do Państwa indywidualnych potrzeb i upodobań.

Szafy drewniane to eleganckie rozwiązanie, które może być nie tylko użyteczne, ale również dekoracyjne. Naturalne piękne meble drewniane wkomponują się zarówno w tradycyjnym wnętrzu, jak i nowoczesnym lofcie. Drewno zapewnia także większą stabilność i trwałość produktu, dzięki czemu meble drewniane oferują więcej powierzchni użytkowej, w której można przechowywać elementy, takie jak ubrania, obuwie, torby czy akcesoria różnego rodzaju. Produkowane przez nas szafy przesuwne najczęściej są dowożone w całości do klienta i nie wymagają skomplikowanego montażu.

W przypadku szafy produkowanej na wymiar, zabudowy całej ściany czy wnęki, zapewniamy montaż na miejscu u klienta. Ciekawym rozwiązaniem jest szafa przesuwna umiejscowiona na całej długości ściany. Jeśli są Państwo zainteresowani takim projektem, zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Przykładowy cennik szafy drewnianej przesuwnej

Szafa s100cm w190cm g65cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański
Sam drążek3500zł.4500zł.7500zł.
Półka i drążek pod nią3800zł.4800zł.8400zł.
Dzielona połowa drążek połowa półki4500zł.5900zł.9600zł.

Jednym z nurtów obecnych od kilku lat nie tylko w sztuce użytkowej, ale również w stylu życia, jest zwrot w kierunku natury. Poszukiwanie harmonii z przyrodą oraz inspirowanie się jej pięknem jest widoczne na wielu płaszczyznach sztuki i rzemiosła. Dotyczy to także aranżacji wnętrz. Ich przejawem jest m.in. coraz częstsze sięganie po naturalne materiały przy produkcji mebli, takich jak szafa przesuwna. Drewniane meble charakteryzują się trwałością i solidnością, jednak wielu osobom kojarzą się wyłącznie z klasycznym wzornictwem i formą. Lite drewno może pasować także do nowoczesnych pomieszczeń. Ponadczasowymi atrybutami naszych mebli są proste formy, naturalne kolory i piękno litego drewna.

Produkujemy meble na wymiar

Firma EDAR produkuje szafy przesuwne drewniane na wymiar dowolny, dopasowany do potrzeb i wymagań Klienta. Razem z nami mogą Państwo zaprojektować szafę odpowiadającą wymaganiom. Do Państwa należy wybór liczby półek i drążków, a także ich rozmieszczenie na różnej wysokości. Wnętrze szafy możemy wyposażyć w szuflady, kosze, pantografy, wszystko to, co jest potrzebne, by jak najlepiej spożytkować przestrzeń zabudowy i ułatwić użytkowanie. W dobrze zaprojektowanej szafie pomieszczą się wszystkie Państwa rzeczy, które będą miały swoje miejsce.

Realizujemy indywidualne zamówienia, dzięki którym mogą Państwo cieszyć się wyjątkową i niebanalną szafą w swojej sypialni lub przedpokoju. To Państwo decydują o wszystkich szczegółach: wymiarze, wyglądzie, gatunku i kolorze drewna. My natomiast pomagamy stworzyć piękne i solidne meble z litego drewna, by mogli Państwo cieszyć się nimi przez długie lata.

Pomożemy Państwu wykonać projekt szafy przesuwnej drewnianej lub stworzyć coś całkowicie nowego i wyjątkowego. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i służymy radą przy każdym projekcie.