Czytam
Drewniane Szafy Madras 1D
szafa do pokoju

Pojedyncze Szafy Madras 1D nie zajmują zbyt wiele miejsca dzięki czemu z łatwością można je umieścić zarówno w przedpokoju jak i niewielkiej sypialni. Cechą szafy Madras jest ich dopasowanie do innych mebli z tej kolekcji, za pomocą wzorów frontów i ramy okalającej mebel. Meble są zbudowane z drewna litego grubości 2cm i posiadają ramę wokół mebla o szerokości 5cm. Nie mają nóżek ani uchwytów, otwieranie drzwi z pomocą zafrezowanych frontów drzwiowych.

  • szafa do pokoju
  • szafa drewno bukowe pojedyncza
  • szafa-buk bielony

Szafy wykonujemy w całości z litego drewna, do wyboru mają Państwo kilka gatunków, które na stałe oferujemy w produkcji.

Przykładowy cennik szaf

Szafa s50cm w190cm g60cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański
Sam drążek2868zł.3960zł.6600zł.
Półka i drążek pod nią3000zł.4320zł.7200zł.
Półki3660zł.5280zł.8400zł.

Pozostawiamy Państwu całkowitą swobodę zarówno przy wyborze rodzaju drewna jak i jego wybarwienia oraz wykończenia powierzchni ( woskiem lub lakierem). Informacje dotyczące właściwości wosku i lakieru znajdują się w zakładce z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Madras jak również do zajrzenia w zakładkę o nazwie REALIZACJE, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.