Reading
Bukowe Szafy Madras 1D
szafa do pokoju

Bukowe szafy Madras 1D

Bukowe szafy Madras 1D nie zajmują zbyt wiele miejsca dzięki czemu z łatwością można je umieścić zarówno w przedpokoju jak i niewielkiej sypialni. Bukowe szafy Madras 1D posiadają ramę grubości 2,5 cm oraz drzwi zamocowane przy pomocy niezawodnych zawiasów marki blum, dzięki którym drzwi otwierają się z niebywałą lekkością, bez zbędnego hałasu.

  • szafa do pokoju

Wymiary:

  • Głębokość:  60,00 cm
  • Wysokość:  190,00 cm
  • Szerokość:  60,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Bukowe szafy madras 1D w całości wykonane zostały w litym drewnie bukowym, dzięki czemu zyskują na odporności i solidności.

Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów

W większości przypadku produkowane przez firmę EDAR meble powstają z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania mebli z litych lameli. Pozostawiamy Państwu całkowitą swobodę zarówno przy wyborze rodzaju drewna ( Firma EDAR produkuje meble z orzecha amerykańskiego, buku oraz drewna dębowego ) jak i jego wybarwieniu oraz wykończeniu ( woskiem lub lakierem). Informacje dotyczące właściwości wosku i lakieru znajdują się w zakładce z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Madras jak również do zajrzenia w zakładkę o nazwie REALIZACJE, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Zachęcamy projektantów, architektów i designerów do zapoznania się z MODELAMI 3D  oraz PROJEKTAMI 2D naszych stołów, krzeseł oraz mebli, które można pobrać tutaj  : MODELE 3D  Projekty 2D.

More Stories
stelaż drewniany
Stelaż Elektryczny