Reading
Drewniane Szafy Madras 1D
szafa do pokoju

Pojedyncze Szafy Madras 1D nie zajmują zbyt wiele miejsca dzięki czemu z łatwością można je umieścić zarówno w przedpokoju jak i niewielkiej sypialni. Cechą szafy Madras jest ich dopasowanie do innych mebli z tej kolekcji, za pomocą wzorów frontów i ramy okalającej mebel. Meble są zbudowane z drewna litego grubości 2cm i posiadają ramę wokół mebla o szerokości 5cm. Nie mają nóżek ani uchwytów, otwieranie drzwi z pomocą zafrezowanych frontów drzwiowych.

  • szafa do pokoju

Przykładowe wymiary

  • Głębokość:  60,00 cm
  • Wysokość:  190,00 cm
  • Szerokość:  60,00 cm

Szafy wykonujemy w całości z litego drewna, do wyboru mają Państwo kilka gatunków, które na stałe oferujemy w produkcji.

Pozostawiamy Państwu całkowitą swobodę zarówno przy wyborze rodzaju drewna jak i jego wybarwienia oraz wykończenia powierzchni ( woskiem lub lakierem). Informacje dotyczące właściwości wosku i lakieru znajdują się w zakładce z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Madras jak również do zajrzenia w zakładkę o nazwie REALIZACJE, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

More Stories
drewniana komoda
Komoda Queen