Reading
Szafa z drewna czterodrzwiowa
szafa z drewna bukowego

Czterodrzwiowa  szafa z drewna bukowego Madras 4D to mebel który odznacza się wielką pojemnością, szeroką możliwością kombinacji półek i wieszaków, pozwala na zgromadzenie dużej garderoby w jednym miejscu. Tak ogromna szafa drewniana, to idealne rozwiązanie do mieszkań bez wydzielonej oddzielnej garderoby. Dzięki prostej formie i pięknu naturalnego drewna , może się stać nie tylko funkcjonalnym miejscem do przechowywania dużych ilości odzieży, bielizny oraz innych akcesoriów takich jak paski do spodni, kapelusze czy szaliki, ale również zachwycać swoim naturalnym pięknem.

  • szafa bukowa
  • szafa z drewna bukowego
  • pojemna szafa do sypialni
  • szafa z drewna bukowego

Warto zwrócić uwagę na elementy wyposażenia wnętrza szafy oraz zastosowana okucia meblowe, odgrywają one dość istotną rolę w późniejszym użytkowaniu mebli.

Przykładowe wymiary szafy czterodrzwiowej:

  • Głębokość:  60,00 cm
  • Wysokość:  195,00 cm
  • Szerokość:  185,00 cm

Firma Edar to producent mebli

W naszej firmie zamówisz szafę dopasowaną idealnie nie tylko do metrażu pomieszczenia ale i do Twoich przyzwyczajeń i wygody użytkowania.

Tworzymy meble drewniane na miarę

Zabudujemy szafą wnękę lub całą ścianę, Ty decydujesz.

Pozostawiamy Państwu całkowitą dowolność przy wyborze rodzaju drewna. W naszej ofercie odnajdą Państwo meble z orzecha amerykańskiego, meble bukowe i dębowe, jesionowe. Ciągle poszerzamy ofertę rodzajów drewna. Rodzaj wybarwienia i wykończenia powierzchni mebli, to sprawa bardzo indywidualna, tutaj dajemy dowolność. Informacje dotyczące wykończenia mebli ( woskiem lub lakierem ) znajdują się w zakładce o nazwie BAZA WIEDZY.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Madras. Również w zakładce z REALIZACJAMI, znajdą Państwo przykłady mebli robionych według indywidualnych wzorów.

More Stories
Bukowa komoda RTV Madryt 2SZ