Reading
Szafa z drewna bukowego 4D
szafa z drewna bukowego

Szafa z drewna bukowego

Czterodrzwiowa  szafa z drewna bukowego Madras 4D wykonana jest w całości z twardzielowego drewna bukowego. Mebel ten odznacza się wielką pojemnością, kombinacja półek i wieszaków, pozwala na zgromadzenie wielu ubrań w jednym miejscu. Warto zwrócić również uwagę na zawiasy. Elementy te bywają bardzo często pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu mebli, tymczasem odgrywają one dość istotną rolę. Prowadnice oraz zawiasy marki blum gwarantują bezszelestną i płynną “pracę” drzwi.

  • szafa bukowa
  • szafa z drewna bukowego
  • pojemna szafa do sypialni
  • szafa z drewna bukowego

Wymiary:

  • Głębokość:  60,00 cm
  • Wysokość:  195,00 cm
  • Szerokość:  185,00 cm

Właściwości twardzielowego drewna bukowego

Szafa z drewna bukowego przynależąca do kolekcji Madras w całości wykonana została z twardzielowego drewna bukowego. Cechą wyróżniającym ten surowiec jest ciekawa i wyrazista barwa słoi o czerwonej bądź czerwono – brązowej barwie. Co sprawia, że drewno to już samo w sobie posiada elementy dekoracyjne. Dodatkowe zdjęcie przedstawia tą samą szafę z drewna bukowego pomalowanego na ciemno brązowy kolor. (kolor La- Lausane)

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Przeważnie do produkcji mebli używamy klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem klientów, za dodatkową opłatą możemy wykonać meble z litych lameli. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność przy wyborze rodzaju drewna ( w naszej ofercie odnajdą Państwo meble z orzecha amerykańskiego, meble bukowe i dębowe), rodzaju jego wybarwienia i wykończenia. Informacje dotyczące wykończenia mebli ( woskiem lub lakierem ) znajdują się w zakładce o nazwie BAZA WIEDZY.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Madras jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, która zawiera przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
Komplet mebli bukowych RTV