Czytam
Szafa z drewna wielodrzwiowa
szafa z drewna bukowego

Wielodrzwiowa  szafa z drewna bukowego Madras to mebel który odznacza się wielką pojemnością, szeroką możliwością kombinacji półek i wieszaków, pozwala na zgromadzenie dużej garderoby w jednym miejscu. Tak ogromna szafa drewniana, to idealne rozwiązanie do mieszkań bez wydzielonej oddzielnej garderoby. Dzięki prostej formie i pięknu naturalnego drewna , może się stać nie tylko funkcjonalnym miejscem do przechowywania dużych ilości odzieży, bielizny oraz innych akcesoriów takich jak paski do spodni, kapelusze czy szaliki, ale również zachwycać swoim naturalnym pięknem.

  • szafa bukowa
  • szafa bukowa
  • Wnętrze szafy bukowej szarej
  • szafa bukowa
  • szafa z drewna bukowego
  • pojemna szafa do sypialni
  • szafa z drewna bukowego
  • szafa trzydrzwiowa
  • Szafa z drewna

Warto zwrócić uwagę na elementy wyposażenia wnętrza szafy oraz zastosowana okucia meblowe, odgrywają one dość istotną rolę w późniejszym użytkowaniu mebli.

Firma Edar to producent mebli

W naszej firmie zamówisz szafę dopasowaną idealnie nie tylko do metrażu pomieszczenia ale i do Twoich przyzwyczajeń i wygody użytkowania. Meble wykonujemy po dokonaniu zamówienia, dzięki czemu mamy możliwości wykonania mebla z drewna uwzględniającego wszelkie wymagania Klienta.  Mamy możliwość zmiany kolorów mebla, wymiarów, rodzaju drewna, powierzchni szczotkowanej bądź nie, rodzaju lakieru lub olejowosku. Dostępna jest szeroka oferta wybarwień drewna od naturalnych kolorów po bardzie ekstrawaganckie kolory mebli jak szarości, czy biele.

Tworzymy meble drewniane na miarę

Zabudujemy szafą wnękę lub całą ścianę, Ty decydujesz.

Przykładowy cennik szaf

Szafa dwudrzwiowa s90cm w190cm g60cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański
Sam drążek3400zł.4900zł.7700zł.
Półka i drążek pod nią3850zł.5300zł.8500zł.
Dzielona połowa drążek połowa półki4350zł.6010zł.9600zł.

Pozostawiamy Państwu całkowitą dowolność przy wyborze rodzaju drewna. W naszej ofercie odnajdą Państwo meble z orzecha amerykańskiego, meble bukowe i dębowe, jesionowe. Ciągle poszerzamy ofertę rodzajów drewna. Rodzaj wybarwienia i wykończenia powierzchni mebli, to sprawa bardzo indywidualna, tutaj dajemy dowolność. Informacje dotyczące wykończenia mebli ( woskiem lub lakierem ) znajdują się w zakładce o nazwie BAZA WIEDZY.