Reading
Szafa Bukowa z szufladami Madras
Szafa bukowa

Szafa bukowa Madras.

Trzy-drzwiowa szafa bukowa z kolekcji Madras to połączenie piękna klasyki z nowoczesnym zastosowaniem . Podział na dwie kondygnacje okazał się perfekcyjnym rozwiązaniem . W pierwszej części szafa  w swym wnętrzu posiada drążek na wieszaki oraz dobrze wyprofilowane półki które pomieszczą wiele rzeczy .Dolna część szafy została  zaprojektowana w funkcjonalne , trzy wysuwne szuflady dzięki czemu możemy spokojnie pomieścić jeszcze więcej rzeczy .

  • Szafa bukowa
  • drewniana szafa
  • drewniana szafa
  • Szafa na wymiar z szufladami do zabudowy z biurkiem
  • Szafa bukowa naturalna z czarnymi szufladami

Szafy zostały wykonane do kompletu mebli z kolekcji madras. Ich cechą charakterystyczną jest brak cokołu i nóżek, oraz pięcio -entymetrowa rama wokół mebla. Dzięki czemu staje się on prosty, klasyczny a zarazem z wdziękiem reprezentuje się w sypialni , garderobie lub pokoju .

Produkujemy szafy drewniane na wymiar

Przedstawione szafy zostały wykonane w całości z litego drewna. Pozostawiamy naszym klientom całkowitą wolność wyboru odnośnie rodzaju drewna ( firma EDAR zajmuje się produkcją mebli z litego drewna bukowego, orzecha amerykańskiego oraz drewna dębowego ), koloru jego wybarwienia i rodzaju wykończenia. Informacje dotyczące wykończenia mebli lakierem lub woskiem znajdują się w zakładce o nazwie Baza wiedzy.

Zapraszamy do kontaktu chętnie pomożemy w wyborze