Czytam
Szafa drewniana trzydrzwiowa | Szafa 3-drzwiowa drewniana
trzydrzwiowa szafa z nadstawką kolor retro
trzydrzwiowa szafa z nadstawką kolor retro

Szafa drewniana trzydrzwiowa z szufladami

Szafa drewniana trzydrzwiowa wykonana z wysokiej jakości litego drewna dzięki swojemu uniwersalnemu stylowi idealnie dopasuje się do pozostałych mebli w Twojej sypialni. Jest zaprojektowana z myślą o tym, aby bez problemu pomieścić całą garderobę dokładnie w taki sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Pojemne szuflady, kosze, półki i wieszaki – wszystko, co wchodzi w skład wyposażenia wnętrza szafy, może zostać wykonane zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami i preferencjami w trakcie jej projektowania.

Szafa drewniana jest meblem, którego nie może zabraknąć w takich pomieszczeniach jak sypialnia czy przedpokój. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór różnych wzorów szaf z litego drewna o wysokiej jakości, które z łatwością można dopasować do dowolnego wystroju każdego wnętrza. Firma EDAR to producent solidnych mebli drewnianych wykonanych w całości z litego drewna, na indywidualne zamówienie według dopasowanego projektu. U nas dostaniesz dokładnie taki mebel, jakiego potrzebujesz z uwzględnieniem Twoich indywidualnych wymagań oraz oczekiwań

Przekaż nam swoją koncepcję, a my zaprojektujemy i wykonujemy dla Ciebie szafę trzydrzwiową drewnianą, o której marzysz!

 • szafa bukowa retro kolor
 • Szafa bukowa
 • szafa bukowa z szufladami
 • drewniana szafa buk naturalny
 • szafa drewniana bukowa
 • drewniana szafadrewniana szafa bukowa kolor LA 2
 • szafa bukowa z trzema szufladami 2
 • Szafa na wymiar z szufladami do zabudowy z biurkiem
 • Szafa bukowa naturalna z czarnymi szufladami
 • szafa dąb dwoje drzwi
 • szafa dębowa dwudrzwiowa
 • otwarta szafa bukowa retro
 • trzydrzwiowa szafa z nadstawką kolor retro

Naturalne lite drewno to gwarancja bezpieczeństwa

Szafa trzydrzwiowa została wykonana w całości z twardego litego drewna o wysokiej jakości. Ten surowiec jest najbardziej naturalnym i oddychającym materiałem, który dodatkowo gwarantuje najwyższą trwałość mebla. Twarde drewno, z którego są robione meble, charakteryzuje się także bardzo dużą wytrzymałością na różnego rodzaju urazy i uszkodzenia mechaniczne, do których dochodzi podczas długiego użytkowania mebli drewnianych. W takim pomieszczeniu jak sypialnia bardzo istotne jest, aby wprowadzać meble oraz inne elementy wyposażenia, które są wykonane przy użyciu naturalnych materiałów, ponieważ nie wydzielają one szkodliwych substancji takich jak np. formaldehyd. Chociaż wiele organizacji zdrowotnych potwierdza wysoką toksyczność formaldehydu oraz jego działanie rakotwórcze, to mimo to bywa on wykorzystywany przy produkcji płyt meblowych, a co za tym idzie także mebli wykonywanych z tych materiałów. Formaldehyd może wchłaniać się do ludzkiego organizmu poprzez płuca lub w efekcie kontaktu ze skórą. Ekspozycja na formaldehyd może przyczyniać się do powstawania nowotworów w obrębie nosa i gardła. Badania epidemiologiczne wskazują również na występowanie pewnego związku pomiędzy ekspozycją na formaldehyd a podwyższonym stopniem ryzyka zachorowania na białaczkę.

Wybierając produkowane przez nas meble wykonane z naturalnego litego drewna o wysokiej jakości, które nie wydzielają szkodliwych substancji, zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa. Przedstawiona tutaj szafa drewniana trzydrzwiowa została wykonana, tak jak wszystkie inne meble w naszej firmie, w całości z litego drewna. Sklejkę drewnianą stosujemy jedynie jako plecy szafy, czy komody oraz we wnętrzu szuflad. W naszej ofercie znajdują się szafy wykonane z różnych rodzajów drewna o wysokiej jakości, takich jak dąb, buk, jesion czy orzech amerykański. Do sypialni polecamy także meble wykonane z alpejskiej limby, która dzięki swoim właściwościom tworzy szczególny wyjątkowy klimat prozdrowotny. Na naszym blogu mogą Państwo dowiedzieć się więcej na ten temat.

Przykładowy cennik szafy drewnianej trzydrzwiowej

Szafa s150cm w190cm g60cmDrewno bukowedąb/jesionOrzech/ limba
Dzielona 2/3 drążek 1/3 półki6850zł.9200zł.11900zł.
Każda szuflada to dodatkowy koszt500zł750zł1000zł

Proponowana przez nas szafa trzydrzwiowa odznacza się dużą stabilnością i wytrzymałością. W naszej firmie przykładamy szczególną wagę do jakości mebli, bowiem dzięki temu mamy pewność, że wyróżniają się niepodważalną estetyką. Co więcej, chętnie służymy radą oraz zapewniamy niezbędną pomoc przy tworzeniu projektów indywidualnych. Dzięki temu szafy oraz inne elementy wyposażenia są całkowitym odwzorowaniem Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty szafy trzydrzwiowej drewnianej oraz kontaktu.

Produkujemy szafy drewniane na wymiar

Firma EDAR to producent mebli drewnianych wykonanych z litego drewna. Przy ich produkcji wykorzystujemy drewno dębowe, bukowe, jesionowe, orzecha amerykańskiego oraz kilka innych gatunków. Każdą szafę trzydrzwiową drewnianą wykonujemy na podstawie indywidualnego zamówienia Klienta. Dzięki temu możliwe jest jej wykonanie w różnych wymiarach, o dowolnym układzie półek czy drążków. Pozostawiamy naszym Klientom całkowitą wolność wyboru odnośnie gatunku zastosowanego drewna, jego koloru i wybarwienia, a także rodzaju zastosowanego wykończenia. Dodatkowe informacje dotyczące wykańczania mebli przy pomocy lakieru lub wosku znajdują się w zakładce o nazwie „baza wiedzy”.

Zapraszamy do kontaktu, służymy radą i chętnie pomożemy w dokonaniu odpowiedniego wyboru! Wybierając nas na producenta Twojej szafy trzydrzwiowej drewnianej, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości i personalizacji produktu.