Czytam
Szafa drewniana z szufladami
Szafa bukowa
Szafa bukowa z szufladami kolor LA

Przekaż nam swoją koncepcję, zaprojektujemy i wykonamy szafę dla Ciebie.

Szafa drewniana dopasowana stylem do pozostałych mebli w Twojej sypialni, zaprojektowana by pomieścić całą Twoją garderobę, w taki sposób jak lubisz. Szuflady, kosze wieszaki, wszystko co należy do wyposażenia wnętrza szafy uzgodnimy z Tobą w trakcie projektowania szafy. Szafa drewniana jest meblem, którego nie może z1111abraknąć w takich pomieszczeniach, jak sypialnia czy przedpokój. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wzorów szaf z litego drewna, które dopasować można do każdego wnętrza. Firma Edar to producent mebli drewnianych, dlatego u nas dostaniesz mebel dokładnie taki jak potrzebujesz.

  • szafa bukowa z szufladami
  • drewniana szafa buk naturalny
  • szafa drewniana bukowa
  • Szafa bukowa
  • drewniana szafadrewniana szafa bukowa kolor LA
  • drewniana szafa
  • Szafa na wymiar z szufladami do zabudowy z biurkiem
  • Szafa bukowa naturalna z czarnymi szufladami
  • szafa dąb dwoje drzwi
  • szafa dębowa dwudrzwiowa

Szafy zostały wykonane w całości z litego drewna. Drewno jest najbardziej naturalnym, oddychającym materiałem, który dodatkowo gwarantuje najwyższą trwałość mebla. W takim pomieszczeniu jak sypialnia, bardzo ważne jest by wprowadzać meble i inne elementy wyposażenia z naturalnych materiałów, nie wydzielających szkodliwych substancji takich jak np. formaldehyd. Pomimo, iż wiele organizacji zdrowotnych potwierdza wysoką toksyczność i rakotwórczość formaldehydu, jest on masowo stosowany w produkcji płyt meblowych, a co za tym idzie także mebli. Formaldehyd może wchłaniać się do ludzkiego organizmu poprzez płuca lub w efekcie kontaktu ze skórą. Ekspozycja na formaldehyd może przyczyniać się do powstawania nowotworów w obrębie nosa i gardła. Badania epidemiologiczne wskazują również na pewien związek pomiędzy ekspozycją na formaldehyd, a podwyższonym ryzykiem zachorowania na białaczkę.

Produkujemy szafy drewniane na wymiar

Przykładowy cennik szaf drewnianych trzydrzwiowych

Szafa s150cm w190cm g60cmDrewno bukowedąb/jesion/limbaOrzech amerykański
Dzielona 2/3 drążek 1/3 półki6850zł.9200zł.11900zł.
Każda szuflada to dodatkowy koszt500zł750zł1000zł

Przedstawione szafy zostały wykonane w całości z litego drewna, stosujemy sklejkę drewnianą jedynie na tył mebla i wnętrze szuflad. Pozostawiamy naszym klientom całkowitą wolność wyboru odnośnie rodzaju drewna ( firma EDAR zajmuje się produkcją mebli z kilku gatunków litego drewna) , koloru jego wybarwienia i rodzaju wykończenia. Informacje dotyczące wykończenia mebli lakierem lub woskiem znajdują się w zakładce o nazwie baza wiedzy.

Zapraszamy do kontaktu chętnie pomożemy w wyborze