Reading
Szafa drewniana na wymiar Almera 2D
szafa bukowa

Szafa drewniana na wymiar

  • szafa bukowa

Szafa drewniana na wymiar z kolekcji ALMERA, w całości wykonana została  z litego drewna bukowego. Prosty, bez zbędnych ozdobników charakter mebli z kolekcji Almera, pięknie ukazuje naturalny rysunek słoi drewna. Dzięki swojemu klasycznemu charakterowi z powodzeniem wpasuje się w każde wnętrze. Rzeczą godną uwagi są również zawiasy mocowane do drzwi szafy. Elementy te bowiem bardzo często bywają pomijane przy podejmowaniu decyzji o zakupie mebli, tymczasem odgrywają one dość istotną rolę. Przy produkcji mebli używamy jedynie niezawodnych zawiasów i prowadnic niezawodnej marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się w sposób bezszelestny, z niezwykłą lekkością oraz wyczuciem.

Wymiary:

  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 190 cm
  • głębokość: 60 cm

Właściwości drewna bukowego

Szafa drewniana na wymiar w całości powstała z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na różnego rodzaju urazy mechaniczne do których to dochodzi podczas długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zazwyczaj przy produkcji mebli wykorzystujemy klejonkę parkietową, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, za dodatkową opłatą, meble mogą powstać przy użyciu litych lameli. Pozostawiamy naszym klientom całkowitą wolność wyboru odnośnie rodzaju drewna ( firma EDAR zajmuje się produkcją mebli z litego drewna bukowego, orzecha amerykańskiego oraz drewna dębowego ), koloru jego wybarwienia i rodzaju wykończenia. Informacje dotyczące wykończenia mebli lakierem lub woskiem znajdują się w zakładce o nazwie BAZA WIEDZY.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą dotyczącą mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również zachęcamy do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, która zawiera meble wykonane całkowicie zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
regał dębowy
Regał dębowy Queen