Czytam
Szafa drewniana na wymiar Almera 2D
szafa bukowa dwudrzwiowa LA
szafa bukowa dwudrzwiowa LA

Szafa drewniana na wymiar z kolekcji ALMERA, w całości wykonana została  z litego drewna. Jedynie plecy w szafie to sklejka drewniana, cała skrzynia meblowa oraz drzwi i półki, to naturalne lite drewno. Prosty, bez zbędnych ozdobników charakter mebli z kolekcji Almera, pięknie ukazuje naturalny rysunek słoi drewna. Dzięki swojemu klasycznemu charakterowi z powodzeniem wpasuje się w każde wnętrze.

  • szafa bukowa dwudrzwiowa LA
  • szafa_bukowa_dwudrzwiowa
  • Szafa bukowa
  • szafa z drewna bukowego
  • Szafa drewniana
  • szafa drewnaina

Rzeczą godną uwagi są również zawiasy mocowane do drzwi szafy. Elementy te bowiem bardzo często bywają pomijane przy podejmowaniu decyzji o zakupie mebli, tymczasem odgrywają one dość istotną rolę. Przy produkcji mebli używamy jedynie niezawodnych zawiasów i prowadnic niezawodnej marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się w sposób bezszelestny, z niezwykłą lekkością oraz wyczuciem.

Przykładowe ceny szafy dwudrzwiowej Almera

Ceny dotyczą szafy z ramą 2,5cm

Szafa s90cm w190cm g60cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański
Sam drążek2800zł.4050zł.6400zł.
Półka i drążek pod nią3200zł.4400zł.7000zł.
Dzielona połowa drążek połowa półki3600zł.5050zł.8000zł.
Dopłata za szufladę400zł550zł800zł

Cennik szafy trzydrzwiowej

Szafa s150cm w190cm g60cmDrewno bukowedąb/jesion/limbaOrzech amerykański
Dzielona 2/3 drążek 1/3 półki5700zł.7600zł.9900zł.
Każda szuflada to dodatkowy koszt400zł550zł800zł

Szafa drewniana na wymiar w całości powstała z litego drewna. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na różnego rodzaju urazy mechaniczne do których to dochodzi podczas długiego użytkowania mebli drewnianych. Dzięki inwestycji w meble z twardego litego drewna, zyskują Państwo mebel na długie lata, a dzięki zastosowaniu w nim wysokiej jakości okuć meblowych, będzie on funkcjonował niezawodnie.

Spełniamy oczekiwania naszych klientów w zakresie tworzenia mebli.

Pozostawiamy naszym klientom całkowitą wolność wyboru odnośnie rodzaju drewna ( firma EDAR zajmuje się produkcją mebli z litego drewna bukowego, dębowego, jesionowego,orzecha amerykańskiego oraz kilku innych ), koloru jego wybarwienia i rodzaju wykończenia. Wiele ciekawych informacji znajdą Państwo w zakładce BAZA WIEDZY.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą dotyczącą mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również zachęcamy do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, która zawiera wiele przykładów mebli wykonanych zgodnie z wymogami naszych klientów.