Reading
Szafa drewniana na wymiar Almera 2D
szafa bukowa dwudrzwiowa LA
szafa bukowa dwudrzwiowa LA

Szafa drewniana na wymiar z kolekcji ALMERA, w całości wykonana została  z litego drewna. Jedynie plecy w szafie to sklejka drewniana, cała skrzynia meblowa oraz drzwi i półki, to naturalne lite drewno. Prosty, bez zbędnych ozdobników charakter mebli z kolekcji Almera, pięknie ukazuje naturalny rysunek słoi drewna. Dzięki swojemu klasycznemu charakterowi z powodzeniem wpasuje się w każde wnętrze.

  • szafa bukowa dwudrzwiowa LA
  • szafa_bukowa_dwudrzwiowa
  • Szafa bukowa
  • szafa z drewna bukowego
  • Szafa drewniana
  • szafa drewnaina

Rzeczą godną uwagi są również zawiasy mocowane do drzwi szafy. Elementy te bowiem bardzo często bywają pomijane przy podejmowaniu decyzji o zakupie mebli, tymczasem odgrywają one dość istotną rolę. Przy produkcji mebli używamy jedynie niezawodnych zawiasów i prowadnic niezawodnej marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się w sposób bezszelestny, z niezwykłą lekkością oraz wyczuciem.

Przykładowe wymiary szafy dwudrzwiowej:

  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 190 cm
  • głębokość: 60 cm

Szafa drewniana na wymiar w całości powstała z litego drewna. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na różnego rodzaju urazy mechaniczne do których to dochodzi podczas długiego użytkowania mebli drewnianych. Dzięki inwestycji w meble z twardego litego drewna, zyskują Państwo mebel na długie lata, a dzięki zastosowaniu w nim wysokiej jakości okuć meblowych, będzie on funkcjonował niezawodnie.

Spełniamy oczekiwania naszych klientów w zakresie tworzenia mebli.

Pozostawiamy naszym klientom całkowitą wolność wyboru odnośnie rodzaju drewna ( firma EDAR zajmuje się produkcją mebli z litego drewna bukowego, dębowego, jesionowego,orzecha amerykańskiego oraz kilku innych ), koloru jego wybarwienia i rodzaju wykończenia. Wiele ciekawych informacji znajdą Państwo w zakładce BAZA WIEDZY.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą dotyczącą mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również zachęcamy do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, która zawiera wiele przykładów mebli wykonanych zgodnie z wymogami naszych klientów.

More Stories
Zabudowa szafą z szybami
Szafa drewniana z szybami