Czytam
Szafa dwudrzwiowa drewniana | Drewniane szafy
szafa dwudrzwiowa dąb naturalny
szafa dwudrzwiowa dąb naturalny

Szafa drewniana dwudrzwiowa Queen

Szafa dwudrzwiowa drewniana jest meblem niezbędnym praktycznie w każdej sypialni lub przedpokoju. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór szaf wykonanych z wysokiej jakości litego drewna różnego rodzaju. Wśród nich znajduje się szafa drewniana dwuskrzydłowa Queen.

Szafa dwudrzwiowa drewniana na wymiar z kolekcji mebli Queen, jest wykonana w całości z wysokiej jakości litego drewna. Wyłącznie plecy wewnątrz szafy są zrobione przy użyciu sklejki drewnianej. Cała konstrukcja skrzyni meblowej, drzwi oraz półki to całkowicie naturalne lite drewno. Szeroka i stylowa drewniana rama okala szafę niczym rama obrazu, co nadaje całej kolekcji spójny i wyjątkowo elegancki wygląd. Meble drewniane, które wchodzą w skład kolekcji Queen, są osadzone na niskim cokole, który jest nieznacznie cofnięty pod skrzynię mebla. Dzięki temu meble Queen uzyskują wrażenie szczególnej lekkości, a tym samym wydają się lewitować.

  • szafa dąb dwoje drzwi
  • szafa dębowa dwudrzwiowa
  • szafa dwudrzwiowa dąb naturalny

Możliwość indywidualnego zamówienia

To właśnie w szafie przechowywane są nasze ubrania, ale także buty, pościel, a nawet sprzęt sportowy. W związku z tym musi być ona pojemna oraz funkcjonalna, a jednocześnie estetyczna pod względem wyglądu i wkomponowana w wyposażenie pomieszczenia , tak by współgrać z resztą aranżacji. Dzięki dopasowaniu wyposażenia środka szafy zgodnie z indywidualnymi potrzebami zamawiającego, nasze meble sprostają każdym oczekiwaniom. W środku szafy dwudrzwiowej drewnianej Queen mogą znaleźć się półki lub drążki. O rodzaju wyposażenia oraz ilości elementów decyduje Klient. Wierzymy, że dzięki temu mebel będzie jeszcze w większym stopniu spełniał oczekiwania.

Wszystkie szafy dwudrzwiowe drewniane wykonujemy na podstawie indywidualnego zamówienia. Dzięki temu możliwe jest jej wykonanie w różnych wymiarach, o dowolnym układzie półek i drążków oraz ze wszystkich dostępnych w naszym zakładzie rodzajów drewna o wysokiej jakości w szerokim wyborze kolorystycznym. Możliwości w zakresie wykonania szafy dwudrzwiowej drewnianej na wymiar są praktycznie nieograniczone.

Przykładowy cennik szafy drewnianej dwudrzwiowej

Szafa s90cm w190cm g60cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański LIMBA
Sam drążek3400zł.4900zł.7700zł.
Półka i drążek pod nią3920zł.5200zł.8400zł.
Dzielona połowa drążek połowa półki4500zł.6100zł.9600zł.
Dopłata za szufladę500zł700zł1000zł

Szafa dwudrzwiowa drewniana Queen jest wykonana w całości przy użyciu wysokiej jakości litego drewna, które jest najbardziej naturalnym i oddychającym materiałem. Ten surowiec charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na różnego rodzaju urazy i uszkodzenia mechaniczne, do których dochodzi podczas długiego użytkowania mebli drewnianych. Inwestycja w meble wykonane z twardego litego drewna o wysokiej jakości, daje Państwu gwarancję, że będą one służyć przez długie lata.

Meble drewniane to także niepowtarzalność i oryginalność – każdy mebel posiada nieco inne ułożenie słojów, dzięki czemu jest jedyny w swoim rodzaju. W naszej ofercie znajdują się szafy dwudrzwiowe drewniane wykonane z różnych gatunków drewna zarówno rosnącego w naszym kraju, jak i sprowadzanego z miejsc bardziej egzotycznych. Najczęściej używane drewno do produkcji szaf drewnianych to przede wszystkim dąb, buk czy jesion. Dysponujemy także drewnem orzecha amerykańskiego i europejskiego, a do sypialni polecamy Państwu także alpejską limbę.

Producent mebli drewniane na wymiar

Firma EDAR to producent mebli drewnianych, które są wykonywane z wysokiej jakości litego drewna dębowego, bukowego, jesionowego, orzecha amerykańskiego oraz kilku innych gatunków. Podczas produkcji pozostawiamy naszym Klientom całkowitą wolność wyboru gatunku drewna, koloru i jego wybarwienia oraz rodzaju zastosowanego wykończenia. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo szafy dwuskrzydłowej drewnianej do przedpokoju, czy też do sypialni, należy wybrać ją w odpowiedni sposób. Z jednej strony powinna zgrabnie wpasować się w aranżację całego pomieszczenia, w którym ma się znaleźć, a z drugiej strony należy zadbać o to, aby jej wymiary oraz układ wewnętrzny w pełni odpowiadały możliwościom lokalowym, oraz indywidualnym wymaganiom i oczekiwaniom wobec mebla.

Drewniane meble z natury odznaczają się dużą wytrzymałością i stabilnością. W naszej firmie przykładamy ogromną wagę do jakości wytwarzanych przez nas mebli drewnianych, które są wykonywane przy użyciu materiałów o najwyższej jakości oraz z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zapewniamy również pomoc podczas tworzenia indywidualnych projektów szaf dwudrzwiowych oraz służymy radą. Gwarantujemy najwyższą jakość, zadowolenie oraz niepodważalną estetykę i solidność produkowanych przez nas mebli!