Reading
Szafa drewniana dwudrzwiowa Queen
szafa dwudrzwiowa dąb naturalny
szafa dwudrzwiowa dąb naturalny

Szafa drewniana na wymiar z kolekcji mebli Queen, w całości wykonana została  z litego drewna. Jedynie plecy w szafie to sklejka drewniana, cała skrzynia meblowa oraz drzwi i półki, to naturalne lite drewno. Drewniana, szeroka rama okala szafę jak rama obrazu, co nadaje kolekcji spójny elegancki wygląd. Meble z kolekcji Queen są osadzone na niskim, lekko cofniętym pod skrzynię mebla cokole, dzięki czemu uzyskują lekkość i wydają się lewitować.

  • szafa dąb dwoje drzwi
  • szafa dębowa dwudrzwiowa
  • szafa dwudrzwiowa dąb naturalny

Wyposażenie środka szafy zależy od potrzeb zamawiającego. Czy znajdą się w środku półki, czy drążki i w jakiej ilości, o tym decyduje klient przed zamówieniem mebla. Każdą szafę wykonujemy na indywidualne zamówienie, dlatego można zrobić ją w innych wymiarach, dowolnym układzie półek i drążków, we wszystkich dostępnych w naszym zakładzie rodzajach drewna oraz szerokim wyborze kolorów. Możliwości w zakresie wykonania szafy na wymiar są właściwie nieograniczone.

Przykładowe wymiary szafy dwudrzwiowej:

  • szerokość: 110 cm
  • wysokość: 200 cm
  • głębokość: 60 cm
Szafa s110cm w200cm g60cmDrewno bukoweDąb, jesion, limbaOrzech amerykański
Sam drążek2550zł.3400zł.5300zł.
Półka i drążek pod nią2790zł.3700zł.5900zł.
Dzielona połowa drążek połowa półki3200zł.4190zł.6200zł.

Szafa drewniana na wymiar w całości powstała z litego drewna. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na różnego rodzaju urazy mechaniczne do których to dochodzi podczas długiego użytkowania mebli drewnianych. Dzięki inwestycji w meble z twardego litego drewna, zyskują Państwo mebel na długie lata, a dzięki zastosowaniu w nim wysokiej jakości okuć meblowych, będzie on funkcjonował niezawodnie.

Produkujemy meble na wymiar

Pozostawiamy naszym klientom całkowitą wolność wyboru rodzaju drewna ( firma EDAR to producent mebli drewnianych, zajmuje się produkcją mebli z litego drewna bukowego, dębowego, jesionowego, orzecha amerykańskiego oraz kilku innych ), koloru jego wybarwienia i rodzaju wykończenia. Bez względu na to, czy potrzebna nam jest szafa do przedpokoju, czy szafa do sypialni, musimy ją wybrać tak, by z jednej strony zgrabnie wpasowała się w aranżację całego pomieszczenia, a z drugiej strony – by jej wymiary i układ wewnętrzny w pełni odpowiadały naszym możliwościom lokalowym i wymaganiom wobec mebla. Drewniane meble z natury są bardzo wytrzymałe i stabilne, wyprodukowane na wymiar i według indywidualnego projektu, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów