Czytam
Szafa na wymiar
Zabudowa drewniana
Zabudowa drewniana

Edar to producent szaf na wymiar, dlatego oferujemy Państwu oryginalne zabudowy drewniane, dopasowane idealnie do kształtu wnęk i ich wymiarów, które zrewolucjonizują przechowywanie rzeczy w waszych domach. Zabudujemy szafą indywidualnie dopasowaną do wymiarów i planu wnętrza i dzięki temu zapewnimy Państwu garderoby na miarę potrzeb i oczekiwań.

Szafa na wymiar dowolny- Zabudowa wnęk

  • Zabudowa drewniana
  • meble pokojowe
  • zabudowa wnęki
  • Szafa drewniana
  • Szafa na wymiar z szufladami do zabudowy z biurkiem
  • Zabudowa bukowa biała
  • Zabudowa

W naszej firmie zamówią Państwo szafy drewniane na wymiar, dostosowane do wnęk, pomieszczeń niewielkich i wąskich, jak i dużych przestrzeni, idealne do sypialni, przedpokojów czy pokojów dziennych. Mebel można wyposażyć w dodatkowe akcesoria ułatwiające przechowywanie, takie jak półki, wysuwane kosze, szuflady i dokładnie to, co lubią wykorzystywać jego użytkownicy. Możemy wykonać szafy z ozdobnymi szybami, lustrem czy oświetleniem.

Jakość to dla nas priorytet

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy oraz prowadnice szuflad elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. A to właśnie od nich w dużej mierze zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  elementów, w które zostaje wyposażony Państwa mebel. Standardowo w meblach produkowanych w naszym zakładzie używamy okuć firmy Blum.

Dostosowujemy projekt do czekiwań naszych klientów

Meble z litego drewna stanowią ozdobę każdego pomieszczenia. Ich ponadczasowość sprawia, że nigdy nie wychodzą z mody. Dzięki swej uniwersalności znajdują one swych odbiorców zarówno wśród miłośników minimalistycznych, nowoczesnych rozwiązań jak i pośród zwolenników klasycznej elegancji.