Reading
Szafa na wymiar
zabudowa wnęki

Szafa na wymiar

Prezentujemy Państwu niezwykle pojemną oraz funkcjonalną szafę dwudrzwiową, która w swym wnętrzu posiada zarówno drążki na wieszaki jaki i półki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem było również dodanie długiej, poziomej półki znajdującą się nad szafą. Mebel ten dzięki swemu klasycznemu wyglądowi doskonale sprawdzi się zarówno jako mebel do sypialni jak i przedpokoju.

  • meble pokojowe
  • zabudowa wnęki
  • Szafa drewniana

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana Szafa na wymiar  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Zalety litego drewna

Meble z litego drewna stanowią ozdobę każdego pomieszczenia. Ich ponadczasowość sprawia, że nigdy nie wychodzą z mody. Dzięki swej uniwersalności znajdują one swych odbiorców zarówno wśród miłośników minimalistycznych, nowoczesnych rozwiązań jak i pośród zwolenników klasycznej elegancji.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa szafa na wymiar może zostać wykonana  w drewnie dębowym, bukowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
krzesło drewniane
Krzesło drewniane do restauracji