Reading
Szafa drewniana z lustrem
szafa z lustrem

Szafa drewniana z lustrem Madras

Szafa drewniana z lustrem Madras wykonywana została w całości w litym drewnie bukowym. Mebel podzielony jest na dwie części. Jedna połowa mieści w sobie drążek, który w połączeniu z klimatycznymi wieszakami tworzy zgrany duet, natomiast drugiej części w dobytku przypadły półki. Nasza firma umożliwia modyfikację wnętrza, jak i drzwi, oraz wielkości danych elementów. Przy mocowaniu wszystkich drzwi i szuflad firma EDAR używa zawiasów oraz prowadnic niezawodnej marki blum, któe sprawiają, że drzwi szafy otwierać się będą z niebywałą lekkością, bez zbędnego hałasu.

  • szafa z lustrem
  • szafa drewniana z lustrem
  • szafa drewniana

Wymiary:

  • Głębokość:  60,00 cm
  • Wysokość:  195,00 cm
  • Szerokość:  92,00 cm

Właściwości drewna bukowego

 Prezentowana szafa drewniana z lustrem w całości wykonana została w litym drewnie bukowym. Surowiec ten posiada wysokie parametry wytrzymałościowe, dzięki czemu wszystkie meble bukowe odznaczają się wytrzymałością na urazy mechaniczne do których dojść może podczas długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Prezentowana szafa drewniana z lustrem zgodnie z Państwa życzeniem może zostać wykonana również w drewnie dębowym bądź w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w kwestii wyboru rodzaju wybarwienia drewna oraz jego wykończenia ( woskiem lub lakierem ) Warto zwrócić również uwagę na fakt, że w większości przypadków do produkcji mebli używamy klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniami do produkcji wykorzystać możemy lite lamele.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mebli przynależących do kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wykonanych zgodnie z indywidualnymi projektami naszych klientów.

More Stories
Łóżko LK 8 ZAGŁÓWEK B