Reading
Szafy litego drewna Madras
Szafa z litego drewna

Trzydrzwiowe szafy z litego drewna Madras 3D są stylem frontów i ramy mebla dopasowane do innych mebli z tej kolekcji. Szafy mogą być wyposażone w kilka półek, oraz drążki na wieszaki, mogą posiadać szuflady zewnętrzne lub wewnętrzne. Wyposażenie wnętrza szafy zależy od decyzji jej użytkownika.  

  • Szafa z drewna
  • Szafa z litego drewna
  • szafa bukowa
  • szafa bukowa
  • Wnętrze szafy bukowej szarej

Dzięki dużej pojemności oraz zastosowanych w tak dużych szafach rozwiązaniach pozwalają wygodnie przechowywać duże ilości odzieży, bielizny oraz akcesoriów takich jak paski do spodni, kapelusze czy szaliki. Dobór wyposażenia wnętrza szafy pozostawiamy naszym klientom, dlatego każda szafa jest inna i indywidualnie dopasowana.

Przykładowy cennik szaf

szafa dwudrzwiowa

Szafa s90cm w190cm g60cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański
Sam drążek2320zł.3350zł.5200zł.
Półka i drążek pod nią2650zł.3850zł.5600zł.
Dzielona połowa drążek połowa półki3050zł.4400zł.6000zł.

szafa trzydrzwiowa

Szafa s150cm w190cm g60cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański
Dzielona 2/3 drążek 1/3 półki4800zł.6600zł.8000zł.

Produkujemy meble na miarę.

Warto zwrócić również uwagę na zawiasy oraz inne okucia meblowe. To one odgrywają istotną rolę w późniejszym użytkowaniu mebli. W firmie EDAR używamy sprawdzonych dodatków meblowych renomowanych i uznamych za najlepsze w branży firm produkujących okucia meblowe.

Meble na wymiar to nasz konik!

Szafy wielodrzwiowe wyróżniają się nie tylko dużą ilością miejsca na ubrania wiszące na wieszakach, czy też optymalną liczbą półek i szuflad. Ich niepodważalną zaletą jest również modny design, nienachalne piękno naturalnego drewna.