Czytam
Szafy litego drewna dębowego, bukowego

Szafy litego drewna dębowego, bukowego

szafa lity dąb
szafa lity dąb

Największą zaletą drewnianych mebli jest ich trwałość i atrakcyjny, ponadczasowy wygląd. Słoje i odcienie prawdziwego twardego drewna wprowadzają ciepło i charakter do każdego pomieszczenia. Zamawiając tak duży mebel jakim jest szafa, kierujemy się na pewno nie tylko jej funkcjonalnością ale i wyglądem.

Produkujemy szafy drewniane w dowolnych wymiarach

  • szafa dębowa trzydrzwiowa
  • dębowa szafa trzydrzwiowa
  • szafa dębowa
  • szafa lity dąb

Meble drewniane posiadają olbrzymie zalety, są wykonane drewna, czyli materiału odnawialnego, przy którego produkcji nie są wydzielane zanieczyszczenia dośrodowiska, a wręcz drewno w trakcie swojego wzrostu eliminuje dwutlenek węgla ze środowiska. Materiał drewno jest to coś co jest z nami od setek tysięcy lat, mamy też gwarancje, że otaczający nas mebel jest dla nas zdrowy. Drewno ma to do siebie, że nawet uszkodzone daje się naprawić, wyczyścić wyszlifować. Dodatkowo meble drewniane mają w sobie ciepło, które wypełnia nasze przestrzenie domowe.

Szafa drewniana wyposażona może być dowolnie

Dzięki dużej pojemności oraz zastosowanych w tak dużych szafach rozwiązaniach pozwalają wygodnie przechowywać duże ilości odzieży, bielizny oraz akcesoriów takich jak paski do spodni, kapelusze czy szaliki. Dobór wyposażenia wnętrza szafy pozostawiamy naszym klientom, dlatego każda szafa jest inna i indywidualnie dopasowana.

Przykładowy cennik szaf

szafa dwudrzwiowa

Szafa s90cm w190cm g60cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański LIMBA
Sam drążek3400zł.4900zł.7700zł.
Półka i drążek pod nią3920zł.5200zł.8400zł.
Dzielona połowa drążek połowa półki4500zł.6100zł.9600zł.
Dopłata za szufladę500zł700zł1000zł

szafa trzydrzwiowa

Szafa s150cm w190cm g60cmDrewno bukowedąb/jesionOrzech/ limba
Dzielona 2/3 drążek 1/3 półki6850zł.9200zł.11900zł.
Każda szuflada to dodatkowy koszt500zł750zł1000zł

Produkujemy meble na miarę.

Warto zwrócić również uwagę na zawiasy oraz inne okucia meblowe. To one odgrywają istotną rolę w późniejszym użytkowaniu mebli. W firmie EDAR używamy sprawdzonych dodatków meblowych renomowanych i uznamych za najlepsze w branży firm produkujących okucia meblowe.

Meble na wymiar to nasz konik!

Szafy wielodrzwiowe wyróżniają się nie tylko dużą ilością miejsca na ubrania wiszące na wieszakach, czy też optymalną liczbą półek i szuflad. Ich niepodważalną zaletą jest również modny design, nienachalne piękno naturalnego drewna.