Reading
Szafy litego drewna Madras
Szafa z litego drewna

Szafy z litego drewna Madras 3D

Trzydrzwiowe szafy z litego drewna Madras 3D posiadają kilka półek, oraz drążki na wieszaki  Dodatkowo ich ciepłe odcienie (jak na zdjęciu) pięknie komponują się ze wszystkimi kolorami ścian.Warto zwrócić również uwagę na zawiasy, elementy te bowiem są zwykle pomijane przy podejmowaniu decyzji o zakupie mebli, tymczasem odgrywają one dość istotną rolę. W firmie EDAR przy montowaniu drzwi używa się jedynie niezawodnych zawiasów marki blum, które sprawiają, że szafy otwierają się z niebywałą lekkością, bez zbędnego hałasu.

  • Głębokość:  60,00 cm
  • Wysokość:  190,00 cm
  • Szerokość:  180,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Szafy z litego drewna Madras w całości wykonane zostały w drewnie bukowym. Surowiec ten posiada wysokie parametry wytrzymałościowe, które sprawiają, że wykonane z niego meble odznacza c się będą trwałością i solidnością przez długie lata.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Szafy z litego drewna Madras mogą zostać wykonane również w  drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Zachęcamy Państwa do zajrzenia do naszego WZORNIKA, gdzie odnaleźć mogą Państwo inspiracje dotyczące rodzaju wybarwienia drewna. W Większości przypadków do produkcji mebli drewnianych używamy klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, za dodatkową opłatą użyć możemy litych lameli.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mebli przynależących do kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można zdjęcia przedstawiające meble, wykonane zgodnie z indywidualnymi projektami naszych klientów.

Architektów, designerów i projektantów zachęcamy do zapoznania się z modelami 3D i projektami 2D naszych krzeseł, stołów oraz pozostałych mebli, które w sposób bezpłatny można pobrać tutaj: MODELE 3D, PROJEKTY 2D.

More Stories
Krzesło tapicerowane
Krzesło tapicerowane