Czytam
Szafy bukowe dębowe Madras dwoje drzwi
szafa z litego drewna

Szafa z kolekcji Madras została wykonana z drewna litego.  Dzięki zamawianiu szafy w naszej firmie, otrzymasz produkt dokładnie taki jaki potrzebujesz, w którym pomieszczą się wszystkie Twoje rzeczy. Taka szafa na wymiar, to idealny mebel organizujący życie, może stanąć zarówno w przedpokoju jak i nawet w salonie. Lite drewno nie potrzebuje ozdób , jest ozdobą samo w sobie.

Zaprojektuj z nami swoje wnętrze

  • szafa do sypialni
  • szafa z litego drewna
  • szafka
  • szafa drewniana

Cennik szafy Madras 2d

Szafa s90cm w190cm g60cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański LIMBA
Sam drążek3400zł.4900zł.7700zł.
Półka i drążek pod nią3920zł.5200zł.8400zł.
Dzielona połowa drążek połowa półki4500zł.6100zł.9600zł.
Dopłata za szufladę500zł700zł1000zł

Szafy Madras 2D zgodnie z Państwa życzeniem mogą zostać wykonane również w innych wymiarach, w wielu rodzajach drewna. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w kwestii wyboru wybarwienia drewna i jego wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące wybarwienia drewna odnaleźć mogą Państwo we WZORNIKU zamieszczonym na stronie internetowej firmy EDAR. W celu zapoznania się ze specyfiką wosku i lakieru należy przekierować się do zakładki z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wykonanych zgodnie z indywidualnymi projektami naszych klientów.