Czytam
Szafa drewniana z szybami

Szafa drewniana z szybami

Zabudowa szafą z szybami
Zabudowa szafą z szybami

Taki mebel mimo , ze spełnia funkcję szafy mógłby z całą pewnością stanąć w salonie. To tylko jedna z propozycji zabudowy szafą drewnianą przestrzeni we wnętrzu klientów. Dodatek szkła daje lekkość formy tak wielkiego mebla, który dzięki temu spełnia rolę nie tylko funkcjonalną ale i estetyczną.

  • szafa drewniana z szybami
  • Zabudowa szafą z szybami

Boczne drzwi zostały wyposażone w mleczne szyby, delikatnie kryjące zawartość mebla, a jednocześnie nadające mu lekkości. Pomiędzy przeszklonymi drzwiami zaprojektowano otwarty regał na książki i ozdobne bibeloty.

Edar to producent mebli

Firma Edar produkuje meble w dowolnych wymiarach i rozkładach, szafy robione na wymiar, według indywidualnego projektu, spełniające zarówno oczekiwania użytkowników co do warunków użytkowania jak i wpasowujące się idealnie we wnętrze, najczęściej sypialni, to nasz duży atut.

Szafy drewniane na wymiar

Produkujemy szafy drewniane na wymiar, oferujemy Państwu oryginalne zabudowy drewniane, które uporządkują przechowywane rzeczy w waszych domach. Dzięki zabudowie indywidualnie dopasowanej planu wnętrza zapewniamy szafy i garderoby na miarę potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Zadzwoń lub napisz do nas chętnie zaprojektujemy mebel dopasowany do Twoich potrzeb.