Czytam
Szafka pod umywalkę – biały połysk

Realizacje: Szafka pod umywalkę – biały połysk

Wysoki biały połysk mebli do łazienki
Wysoki biały połysk mebli do łazienki

Realizacja projektu szafki pod umywalkę z dwiema szufladami i boczną, otwartą półką.

Oto rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom. Szafka pod umywalkę w kolorze białym idealnie współgra zarówno z klasyczną jak i nowoczesną aranżacją wnętrza. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj zastosowany lakier wykończeniowy o wysokim połysku. Modny, niezwykle urokliwy „blask” sprawia, że całość wygląda niezwykle stylowo.

  • Meble w wysokim białym połysku mebli do łazienki
  • Wysoki biały połysk mebli do łazienki
  • Zabudowa z umywalką w łazience - biały połysk
  • Meble w łazience - biały połysk
  • Komoda w łazience - biały połysk

Prezentowana przez nas biała szafka łazienkowa wykonana została ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dostosowanych do warunków, jakie powinny spełniać meble łazienkowe. Wysokie walory estetyczne mebla idealnie łączą się z jego cechami użytkowymi. Indywidualny projekt nadaje całości niepowtarzalnego charakteru. Elegancka szafeczka sprzyja efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni. Ergonomiczny kształt, prosty, a zarazem lekki design, połyskliwe wykończenie – to wszystko sprawia, iż wykonany przez nas projekt doskonale sprawdzi się zarówno w małych łazienkach jak i większych pomieszczeniach kąpielowych.
Oferowane przez nas meble łazienkowe na wymiar sprostają każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Indywidualne podejście do każdego projektu daje stuprocentową pewność, iż dany produkt w pełni spełni oczekiwania Klienta.