Czytam
Drewniane meble do łazienki

Realizacje: Drewniane meble do łazienki

Meble do łazienki 16

Oto kolejna realizacja naszej firmy uwzględniająca wysokiej jakości meble drewniane do łazienki. Prezentowane przez nas pomieszczenie kąpielowe zachwyca prostotą. Mimo niewielkiego metrażu, w łazience zmieściły się wszystkie niezbędne akcesoria. Odpowiednie oświetlenie sprawia, że całość wygląda przestronnie i lekko.

Na szczególną uwagę zasługuje elegancka, wisząca szafka dębowa. Solidny mebel posiada aż cztery pojemne szuflady – doskonałe zarówno na kosmetyki jak i łazienkowe akcesoria. Dodatkowo, cała aranżacja została uzupełniona o drewniane drzwi do wnęki. Wykorzystanie niewielkich wnęk powstałych w trakcie budowy łazienki, to w małych łazienkach konieczność. W takich wypadkach najlepiej sprawdzają się meble produkowane na wymiar według indywidualnych pomiarów i projektów.

Klasyczny dąb idealnie łączy się z nowoczesną armaturą sanitarną, tworząc modną stylizację.

Meble na wymiar – tworzone według indywidualnego projektu – to „must have” pomieszczeń o niewielkim metrażu. Odpowiednio zaprojektowane, stworzone w oparciu o starannie wyselekcjonowane materiały, pozwalają stworzyć łazienkę elegancką, a zarazem funkcjonalną. Wykorzystywane przez nas drewno dębowe w meblach łazienkowych idealnie nadaje się do pomieszczeń narażonych na wilgoć.