Czytam
Drewniane meble do łazienki

Drewniane meble do łazienki

Meble do łazienki 16

Oto kolejna realizacja naszej firmy uwzględniająca wysokiej jakości meble drewniane do łazienki. Prezentowane przez nas pomieszczenie kąpielowe zachwyca prostotą. Mimo niewielkiego metrażu, w łazience zmieściły się wszystkie niezbędne akcesoria. Odpowiednie oświetlenie sprawia, że całość wygląda przestronnie i lekko.

Na szczególną uwagę zasługuje elegancka, wisząca szafka dębowa. Solidny mebel posiada aż cztery pojemne szuflady – doskonałe zarówno na kosmetyki jak i łazienkowe akcesoria. Dodatkowo, cała aranżacja została uzupełniona o drewniane drzwi do wnęki. Wykorzystanie niewielkich wnęk powstałych w trakcie budowy łazienki, to w małych łazienkach konieczność. W takich wypadkach najlepiej sprawdzają się meble produkowane na wymiar według indywidualnych pomiarów i projektów.

Klasyczny dąb idealnie łączy się z nowoczesną armaturą sanitarną, tworząc modną stylizację.

Meble na wymiar – tworzone według indywidualnego projektu – to „must have” pomieszczeń o niewielkim metrażu. Odpowiednio zaprojektowane, stworzone w oparciu o starannie wyselekcjonowane materiały, pozwalają stworzyć łazienkę elegancką, a zarazem funkcjonalną. Wykorzystywane przez nas drewno dębowe w meblach łazienkowych idealnie nadaje się do pomieszczeń narażonych na wilgoć.