Czytam
Meble łazienkowe

Realizacje: Meble łazienkowe

Meble łazienkowe z drewna tekowego 5

MEBLE ŁAZIENKOWE Z DREWNA TEAKOWEGO

Stworzenie praktycznej, funkcjonalnej, a zarazem eleganckiej łazienki nie jest rzeczą prostą. Współczesne standardy budownictwa pomijają oczekiwania swoich Klientów, tworząc pomieszczenia niewygodne, o niewielkim metrażu. To, co pragniemy zaoferować naszym Odbiorcom to nie tylko zwykłe meble łazienkowe – to rozwiązania stylowe, o zwiększonej użyteczności, idealnie łączące się z każdą aranżacją wnętrza- meble łazienkowe tworzone według indywidualnych projektów.

  • Meble łazienkowe z drewna tekowego
  • Meble do łazienki z teaka

Indywidualny dobór materiałów, kolorystyki, a w szczególności wymiarów i funkcji, to zaleta mebli tworzonych w naszej firmie.

Przedstawiony tutaj projekt Pani Aleksandry Fidelus zachwyca niebanalnym designem, a zarazem funkcjonalnością, którą nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Prezentowane przez nas meble stworzone zostały w oparciu o wysokiej jakości drewno tekowe. Stosunkowo oleista struktura idealnie sprawdza się w pomieszczeniach szczególnie narażonych na wilgoć. Połączenie klasycznego piękna drewna z nietuzinkową bielą frontów oraz połyskliwym lakierem pozwoliło stworzyć aranżacje modną i efektowną. Projekt Aleksandry Fidelus charakteryzuje się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Najbardziej polecanym drewnem do łazienki jest drewno tekowe. Drewno to zawiera w sobie bardzo dużo substancji oleistych dlatego nie nasiąka wodą i jest bardzo odporne na wilgoć.W tej łazience drewno tekowe jest zarówno na podłodze jak i meble są wykonane z tego drewna

Projekt Aleksandra Fidelus – Gratulujemy!