Czytam
Meble łazienkowe -drewno dębu sękatego

Realizacje: Meble łazienkowe -drewno dębu sękatego

komoda łazienkowa dąb
komoda łazienkowa dąb dziki

Meble łazienkowe z dębu sękatego

Eksplozja barw i usłojenia drewna dębowego w wydaniu dzikim, czy inaczej zwanym także sękatym wspaniale wpisuje się w nowoczesny wystrój współczesnej łazienki. Dębowe meble łazienkowe to wyjątkowe rozwiązanie do łazienki czy salonu kąpielowego. Jeśli rozważasz zakup drewnianych mebli do łazienki i zastanawiasz się, czy to jest dobry wybór, a w szczególności niepokoi Cię odporność drewna na wilgoć i zmienną temperaturę, warto byś wiedział, ze drewno dębowe jest gatunkiem o dużej wytrzymałości na warunki panujące w łazience. Odpowiednio zabezpieczone meble drewniane nie tylko świetnie się w łazience sprawdzają, ale i nadają jej wyjątkowego charakteru. Przy odpowiedniej pielęgnacji przetrwają wiele lat.

Współczesna łazienka jest miejscem, w którym nie tylko dbamy o higienę. Gorąca kąpiel jest formą relaksu i wypoczynku, a także szansą na odreagowanie ciężkiego dnia. W wielu naszych domach coraz większą wagę przywiązuje się do wyglądu i aranżacji tego właśnie pomieszczenia. Popularność zyskują łazienki, które częściej noszą miano salonów kąpielowych. Do takich wnętrz łazienkowe meble drewniane to odpowiedni wybór.

Meble łazienkowe z litego drewna dębowego specjalnej selekcji.

 • komoda łazienkowa dąb
 • dziki dąb łazienka
 • dziki dąb w łazience
 • łazienka dziki dąb
 • szafka łazienkowa dziki dąb

Inne realizacje mebli łazienkowych z dębu dzikiego

 • Meble łazienkowe z litego drewna dębowego
 • Komoda łazienkowa - dziki dąb
 • Montaż komody w łazience
 • Montaż szafki łazienkowej
 • meble do łazienki komoda i szafka z lustrem
 • Lustro na drzwiach łazienkowej szafki

Nawet niewielkie łazienki mogą być tak zagospodarowane, aby przebywanie w nich było przyjemne i wygodne. Najważniejsze, by dobrze przemyśleć każdy szczegół projektu. W firmie Edar zrobimy łazienkowe meble według pomysłu, który jest tylko Twój, dopasowane do indywidualnego wnętrza i potrzeb jego użytkowników. Edar to producent mebli – zrobimy meble dla Ciebie takie jakie dokładnie potrzebujesz.

Meble łazienkowe według projektu

Dębowe meble łazienkowe są w stanie nadać łazience absolutnie wyjątkowego charakteru. Dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu wytworzą przyjazną przestrzeń, w której chce się przebywać, dodadzą całości wyposażenia elegancji i stylu. Dodatkowo, co nie mniej ważne, meble drewniane doskonale łącza się z innymi materiałami oraz różnorodną kolorystyką ścian. Twoja łazienka mimo, że drewniana, nie musi być wcale tradycyjna. Meble drewniane łazienkowe z powodzeniem wykorzystasz także do bardziej loftowych, nowoczesnych czy minimalistycznych aranżacji. Kluczowym słowem ma być „wygoda” i na tym należy się skupić aranżując wnętrze.

Jeśli marzy Ci się idealna łazienka, inspiracja pochodząca z internetu czy katalogów jest dobrą podstawą do planowania własnego, dopasowanego do potrzeb wnętrza. Prześlij do nas zdjęcia , które cię zainspirowały, a my zaprojektujemy meble dla Ciebie.