Czytam
Meble łazienkowe lity dąb bielony

Realizacje: Meble łazienkowe lity dąb bielony

meble łazienkowe dąb bielony
meble łazienkowe dąb bielony

Meble wykonane z drewna dębowego barwionego w lekko białym kolorze- tzw bielenie.

Diabeł tkwi w szczegółach, zaś piękno w prostocie… To rozwiązanie, z umywalką zastępującą blat komody wiszącej, przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom. Nie trzeba się obawiać o pielęgnację blatu drewnianego wokół najbardziej mokrego i najbardziej narażonego na wilgoć miejsca w meblach łazienkowych. Meble do łazienki na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni, przy zachowaniu przestronności i charakteru wnętrza. Co istotne, meble łazienkowe projektowane indywidualnie pozwalają na stworzenie aranżacji, która będzie nie tylko wygodna ale także bardzo estetyczna.

Łazienka dąb bielony

  • meble łazienkowe dąb bielony

Prezentowane przez nas meble wykonane zostały z najwyższej jakości drewna dębowego o bielonej barwionej powierzchni. Takie zestawienie kolorystyczne ładnie współgra z szarością płytek i pozostałymi elementami wyposażenia.

Bielone dębowe meble łazienkowe charakteryzują się nie tylko elegancją, ale również niebywałą lekkością. Proste formy nadają pomieszczeniu szyku, a przy okazji optycznie powiększają jego metraż. Oferowane przez nas rozwiązania idealnie sprawdzą się zarówno w dużych łazienkach i pokojach kąpielowych jak i w maleńkim mieszkaniu. Wszystkie meble łazienkowe wykonujemy według indywidualnych projektów na wymiar dowolny, z wielu rodzajów drewna