Czytam
Meble łazienkowe drewniane dębowe

Realizacje: Meble łazienkowe drewniane dębowe

komoda-łazienkowa-dąb
Komoda łazienkowa dąb sękaty

Meble do łazienki z dębu sękatego

Wnętrze łazienki w ciepłym klimacie z drewnem dębowym w wydaniu dzikim, czy inaczej zwanym także sękatym bardzo dobrze wpisuje się w wystrój współczesnej łazienki. Dębowe meble łazienkowe doskonale pasują do aranżacji łazienek w różnych stylach.  Planując urządzenie swojej łazienki rozważasz zakup drewnianych mebli do łazienki i zastanawiasz się, czy to jest dobry wybór? Niepokoi Cię odporność drewna na wilgoć i zmienną temperaturę panującą w łazience? Warto byś wiedział, ze drewno dębowe jest gatunkiem o dużej wytrzymałości na wilgoć i różnicę temperatur. Meble drewniane z drewna dębowego  nie tylko świetnie się w łazience sprawdzają, ale i nadają jej wyjątkowego charakteru. Przy odpowiedniej pielęgnacji przetrwają wiele lat.

Drewno dębowe odpowiednio zaimpregnowane, to materiał, który zamiast niszczeć wraz z upływem czasu, nabiera szlachetnej patyny. Produkowane przez nas meble łazienkowe dobrze nadają się do pomieszczeń narażonych na wilgoć. Regularne uzupełnianie woskowej powłoki sprawi, że te nie stracą żadnych ze swoich wiodących cech – począwszy od jakości, poprzez funkcjonalność, a skończywszy na designie.

Meble łazienkowe z litego drewna dębowego.

 

Także niewielkie łazienki mogą być tak zaprojektowane i wyposażone, aby przebywanie w nich było przyjemne i wygodne dla wszystkich użytkowników. Najważniejsze, by dobrze przemyśleć rozmieszczenie, wyekwipowanie i wielkość elementów wyposażenia . W firmie Edar zrobimy łazienkowe meble według pomysłu, który jest tylko Twój, zharmonizowany z Twoim wnętrzem i potrzebami jego użytkowników. Edar to producent mebli – zrobimy meble dla Ciebie takie jakie dokładnie potrzebujesz.

Meble łazienkowe dębowe według projektu

Komody łazienkowe dębowe są w stanie nadać łazience absolutnie wyjątkowego charakteru. Naturalne pochodzenie materiału tworzy przyjazną aurę i wnętrze w którym chce się przebywać, dodadzą całości elegancji i stylu. Co niezmiernie także ważne, meble wykonane z naturalnego drewna doskonale komponują się z innymi materiałami oraz różnorodną kolorystyką ścian. Łazienka dębowa mimo, że drewniana, nie musi być wcale tradycyjna, klasyczna. Meble drewniane łazienkowe z powodzeniem można wykorzystać także do bardziej nowoczesnych czy minimalistycznych aranżacjach wyposażenia. Kluczowym celem ma być „wygoda” i na tym należy się skupić aranżując wnętrze łazienki.

Marzysz o idealnej łazience? Przeglądasz zdjęcia w Internecie w poszukiwaniu inspiracji? Masz projekt od architekta tylko nie wiesz skąd wziąć meble? To dobra podstawą do planowania własnego, dopasowanego do Twoich potrzeb wnętrza. Prześlij do nas zdjęcia , które cię zainspirowały, a my zaprojektujemy dla Ciebie meble.