Czytam
Szafka pod umywalkę z drewna dębowego

Realizacje: Szafka pod umywalkę z drewna dębowego

Meble z litego drewna dębowego do łazienki
Meble z litego drewna dębowego do łazienki

Meble wykonane z litego drewna dębowego w jego naturalnym kolorze.

Diabeł tkwi w szczegółach, zaś piękno w prostocie… Ten projekt szczególnie pięknie podkreśla właśnie to motto. Umiejętne dobranie wszelkich dodatków i szczegółów, to zasługa właśnie dobrego projektu i wyobraźni projektanta

Ta łazienka została zaprojektowana przez Panią Monikę Królik MK Studio z Warszawy.

Meble do łazienki na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni, przy zachowaniu przestronności i charakteru wnętrza. Co istotne, meble łazienkowe projektowane indywidualnie pozwalają na stworzenie aranżacji, która będzie nie tylko wygodna ale także bardzo estetyczna. My w tym projekcie przyczyniliśmy się tylko wykonaniem mebli drewnianych ale uważamy, ze projekt zasługuje na szczególną uwagę.

Nowoczesne meble łazienkowe

 • łazienkowe meble dębowe
 • podumywalkowa komoda dąb
 • Nowoczesna łazienka z drewnem dębowym
 • Projekt łazienki
 • Komoda w łazience z drewna dębowego
 • drewno lite w łazience
 • lite drewno dębowe w łazience
 • Meble z litego drewna dębowego do łazienki
 • Meble z litego drewna dębowego łazienkowe
 • dąb naturalny meble łazienkowe drewniane
 • wyposażenie i projekt łazienki

W tej realizacji wykonaliśmy meble z najwyższej jakości litego drewna dębowego o jego naturalnej strukturze i wybarwieniu. Prezentowane tuta zestawienie kolorystyczne ładnie współgra z pozostałymi elementami wyposażenia. Widać naturalny i ekologiczny najbardziej aktualny trend w urządzaniu wnętrz. Inspiracje pięknem natury i wykorzystywanie jej naturalnych materiałów, to trend, który dominuje w każdym aspekcie naszego współczesnego życia. Dbałość o środowisko, to także wykorzystywanie drewna jako materiału bardzo zdrowego w użytkowaniu ale również w pozyskiwaniu. To jedyny materiał, który odbudowuje się nieustannie, jednocześnie przynosząc pozytywne skutki dla otoczenia, oczyszczając środowisko w trakcie swojego wzrostu. Odpowiednio prowadzona gospodarka leśna pozwoli nam cieszyć się pięknem natury nie tylko w naturze ale i w naszych domach.

Ekologiczny design polega na stworzeniu aranżacji dającej poczucie jedności z naturą oraz odtworzeniu naturalnego, harmonijnego środowiska we wnętrzu mieszkania.

Dębowe meble łazienkowe charakteryzują się nie tylko elegancją, ale także trwałością. Proste formy nadają pomieszczeniu szyku, a co także ważne są przystosowane do użytkowania przez długie lata. Drewno lite wpasowuje się w każdy styl, dlatego nawet zmieniając po latach wystrój łazienki dobrze zaprojektowany i zrobiony mebel możesz pozostawić bez wymiany.

Meble łazienkowe na wymiar dowolny

Oferowane przez nas rozwiązania idealnie sprawdzą się zarówno w dużych łazienkach i pokojach kąpielowych jak i w maleńkim mieszkaniu. Wszystkie meble łazienkowe wykonujemy według indywidualnych projektów na wymiar dowolny, z wielu rodzajów drewna