Czytam
Dębowe meble łazienkowe

Realizacje: Dębowe meble łazienkowe

dębowe meble w łazience 5
dębowe meble w łazience

Dębowe meble łazienkowe zachwycają funkcjonalnością, jakością i niebanalnym designem. Wysokiej klasy rozwiązania cechują się klasą, stylem oraz elegancją, których próżno szukać u mebli dostępnych w znanych „sieciówkach”. Prezentowane przez nas akcesoria dla pomieszczeń kąpielowych bez wątpienia sprostają każdemu wyzwaniu.

  • dębowe meble w łazience
  • dębowe meble w łazience
  • dębowe meble w łazience
  • dębowe meble w łazience
  • dębowe meble w łazience

DĘBOWE MEBLE ŁAZIENKOWE

Specjalnością naszej firmy są meble na wymiar. Eleganckie rozwiązania stworzone według indywidualnego projektu doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu bądź skomplikowanym układzie ścian. Prezentowane przez nas realizacje uwzględniają wyłącznie meble drewniane – wykonane z najwyższej jakości surowców. Najczęściej wybieranym rodzajem drewna do realizacji mebli łazienkowych jest drewno dębowe. Produkujemy także meble z drewna egzotycznego, które bardzo dobrze także sprawdza się na meble łazienkowe

Widniejąca na fotografiach realizacja charakteryzuje się nie tylko elegancją, ale również szeroką funkcjonalnością. Na specjalną uwagę zasługuje tutaj ciekawa, praktyczna zabudowa pralki. Solidna dębowa szafa w łazience z lakierowanym na wysoki połysk frontem zmieściła nie tylko niezbędny sprzęt, ale również szereg akcesoriów dodatkowych.

W niewielkich pomieszczeniach meble robione według indywidualnego projektu na wymiar, to najlepsze rozwiązanie.