Czytam
Łazienka na biało – dąb bielony

Realizacje: Łazienka na biało – dąb bielony

Dąb bielony w łazience
Dąb bielony w łazience

Elegancka łazienka dąb bielony

Meble wykonane z drewna dębowego barwionego w lekko białym kolorze- tzw bielenie w połączeniu z frontami malowanymi na wysoki połysk w białym kolorze.

Diabeł tkwi w szczegółach, zaś piękno w prostocie… Oto rozwiązanie, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom. Modna, a zarazem stylowa, prosta, lecz niebanalna, a także funkcjonalna – łazienka w białej tonacji doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznie jak i nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach.

  • Meble według projektu do łazienki z drewna dębowego
  • zabudowa do łazienki z drewna dębowego na biało
  • Dąb bielony i fronty na wysoki połysk białe
  • Komody z drewna dębowego bielonego do łazienki
  • Meble z drewna dębowego bielonego do łazienki
  • Dąb bielony w łazience

Prezentowane przez nas meble wykonane zostały z najwyższej jakości drewna dębowego. Bielona struktura charakteryzuje się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Połączenie tzn. bielenia z frontami malowanymi na wysoki połysk – również w białym kolorze – pozwoliło stworzyć nam akcesoria niebanalne, nietuzinkowe i co najważniejsze, niepowtarzalne.

Bielone dębowe meble łazienkowe charakteryzują się nie tylko elegancją, ale również niebywałą lekkością. Proste formy nadają pomieszczeniu szyku, a przy okazji optycznie powiększają jego metraż. Oferowane przez nas rozwiązania idealnie sprawdzą się zarówno w domu w dużych łazienkach i pokojach kąpielowych jak i w mieszkaniu.