Czytam
Łazienka z drewnem dębowym

Realizacje: Łazienka z drewnem dębowym

umywalka w blacie dębowym
umywalka w blacie dębowym

Oto kolejna propozycja dedykowana najbardziej wymagającym Odbiorcom – ceniącym nie tylko klasę i styl, ale również elegancję, której próżno szukać przy rozwiązaniach konkurencyjnych. Prezentowana przez nas aranżacja łazienki zachwyca dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów – drewna dębowego – sprawia, że całość jest solidna i wytrzymała.

ŁAZIENKA Z DREWNEM DĘBOWYM NA PIERWSZYM PLANIE

  • umywalka w blacie dębowym
  • zabudowa z umywalką z drewna dębowego
  • meble do łazienki z litego drewna dębowego
  • komoda wisząca dębowa do łazienki
  • komoda wisząca dębowa

Nasza realizacja – pomieszczenie kąpielowe z drewnem dębowym na pierwszym planie – charakteryzuje się jakością, funkcjonalnością i elegancją. Pakowna, a zarazem stylowa szafka łazienkowa z wpuszczoną doń umywalką wykonana została z litego drewna dębowego. Malowane na wysoki połysk fronty idealnie współgrają z nowoczesną armaturą sanitarną. Biel natomiast nadaje całości niebywałej lekkości.

Wygodne w obsłudze szuflady oferowanych przez nas mebli nie posiadają uchwytów – otwierają się same po naciśnięciu. Warto zwrócić uwagę na deskę zlokalizowaną nad lustrem – wysokiej jakości drewnie dębowym, na którym osadzone zostało oświetlenie.

Pomiar, projekt, wykonanie -wszystkie te elementy składają się na efekt końcowy i komfort użytkowania