Czytam
Meble do łazienki podwójnej

Realizacje: Meble do łazienki podwójnej

łązienka dwuosobowa
łązienka dwuosobowa

Duża łazienka to marzenie niejednego z nas. Dwie oddzielne umywalki to nie tylko luksus ale także funkcjonalność i wygoda użytkowania. W dobrze zaprojektowanej dużej łazience możemy poczuć się naprawdę komfortowo.

  • dwie umywalki w łazience
  • łązienka dwuosobowa
  • meble łazienkowe dębowe

MEBLE ŁAZIENKOWE DLA WYMAGAJĄCYCH

Oferowane przez nas drewniane meble łazienkowe zachwycają klasą, stylem i elegancją. Niezwykle funkcjonalne, maksymalnie pakowne, a przy okazji również wytrzymałe i solidne, bez wątpienia pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria i kosmetyki. Bardzo praktyczne jest umieszczenie w dużej łazience dwóch umywalek, szczególnie, gdy korzysta z niej więcej niż jedna osoba. Dwie umywalki pomagają rozładować poranną gorączkę przed wyjściem do pracy czy do szkoły. 

Prezentowane przez nas meble dębowe zostały odpowiednio zaimpregnowane. Zabezpieczone przed negatywnym działaniem wody oraz pary wodnej sprostają wielu wyzwaniom. Kolor mebli łazienkowych to naturalny kolor drewna dębowego.

Firma Edar to producent mebli drewnianych u nas możesz zamówić meble z wielu gatunków drewna o różnej wytrzymałości na wilgoć produkowane według indywidualnych projektów